Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről a nyári...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a nyári esetről?

Figyelt kérdés
Pár haverral brigádozunk a nyár eleje óta, ahol megismertem egy lányt. Helyes volt, de a külseje nem igazán fogott meg elsőre, nem figyeltem fel rá különösebben. Mivel napkozben dolgozunk, csak reggelente, illetve este a szálláson találkoztunk, és mivel nem ismerjük egymást, akkor sem sokat beszéltünk. Nekem eléggé zárkózott, introvertált személyiségem van, és nagyon jó emberismerő vagyok. Abból a pár szavából, mozdulataiból, mimikájából meg abból a kevés infóból, amit eljutott hozzám róla, kb. 2 nap alatt eljutottam odáig, hogy vele a sors bizonyítja a létezését. Úgy éreztem, nagyon hasonlít hozzám, csak egy jobb verzióm. Hogy végre nem vagyok egyedül a világon. Voltam már többször szerelmes, de ez más érzés. Testileg nem kiváltképp vonz, nem mint lány tetszett meg, hanem mint ember, a lelke. És ahogy telt az ido, minden de tenyleg a legaprobb dolgok is csak megerositettek ebben. Azon gondolkodtam, hogy ha nem vagyok teljesen vak, nyilván ő is eszre vette ezeket a hasonlóságokat. O sem az a kezdeményező típus, de gondoltam van 2 hónapom (ennyi ideig tart ez a meló) hogy összebarátkoztunk. Közben kiderült, hogy van barátja, de ez sem igazan szomorított el, esetleg annyiban, hogy így meg nehezebb lesz vele a mélyebb kapcsolatteremtes. Eltelt két hét, amikor az egyik este bejelentette, hogy többet nem tud jönni dolgozni. Ez volt mar lassan ket honapja, azota naprol napra egyre jobban szenvedek és többet gondolok ra, átalakult szerelemmé. Nem vagyunk olyan joba, hogy chatelnenk, más városba élünk. Annyi, hogy fbn meg instan ismerős. Úgy érzem egyszerűen ez nem maradhat annyiban, de tudom, hogy ő nem fog kezdeményezni, én meg nem merek/akarok, mert úgy jönne le, hogy valamit akarok tőle, miközben van barátja. Mit csináljak szerintetek?

2018. aug. 10. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pfu azt a mindenit.. Ha nem lenne barátja azt mondanám hogy mutasd meg neki mind azt amit ide leirtal mert ez tele van érzelemmel.:)

De mivel van barátja azt tanácsolom hogy írj rá facebookon vagy valahol valami olyan dologgal ami érdekli vagy bármilyen hülye ürüggyel hisz nem kell ahhoz tetszenie hogy beszélgess vele csak nem fog erre gondolni azonnal és még mindig jobb mintha örökre megszakitjatok a kapcsolatot és csak lajkolgatjatok egymást szóval. :D sok sikert!! Én szurkolok

2018. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy szerintem egyből erre gondolna. Főleg, hogy én 10/3 ő 10/7 külsőre. Tényleg nagyon hasonlítunk, a legbanalisabb dolgoktól kezdve, a kedvenc ez, kedvenc az, szokások, humor, személyiség, eletfelfogas, hobbik, egyszerűen nehezebb találni olyat, amiben nem. És nem csak én, mar egybol a többiek is észrevették ezt, szoval vsz ő is. Úgy meg, hogy van barátja, talán ettől megijedt és inkább tartaná a távolságot.
2018. aug. 10. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor is mindenképpen beszélj vele hobbiból vagy akarmirol amiben megegyeztek, hisz most semmit se tudsz veszíteni most semmilyen kapcsolat nincs köztetek egy próbát még ér!
2018. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem lévőnek igaza van! :) nincs veszíteni valód!!És minél tovább húzod az időt annál jobban elfelejt!!És ha valamit érzett irántad azt el fogja engedni!!!Majd írd meg mi lett!! :D Hajráá :)
2018. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!