Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy ő mit gondolhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy ő mit gondolhat?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg ilyen kérdés van, de egyszerűen olysn szinten bizonytalan vagyok, hogy azt hiszem el kellene a segítség.

Van egy fiú, aki nagyon szimpatikus nekem, élőben egy két sort ha beszêltünk, de ennyi, nem több, és ráírtam mêg két hete, aztán elkezdtünk beszêlgetni. Azóta mindennap beszélünk, és már kêtszer találkoztunk, először amikor találkoztunk ott volt egy haverja, de ők lecsatlakozott és kettesben hagytak minket, ami nekem furcsa volt kicsit. 20 percre volt időnk találkozni, mert nekem ment a buszom haza, és megölelt búcsúzóul, na meg amikor először meglátott akkor is.


A második találkozónál is megölelt, habár kicsit késett, de mondta, hogy ne haragudjak, ez nem volt szép tőle, meg nem akar átverni velem. Aztán elvitt egy olyan helyre, mivel eléggé lehűlt a levegő és hideg volt, egy olyan helyre vitt, ahol valami fújta a meleget(most így...hirtelen nem tudom mi volt az)aztán mondta,hogy üljünk le ide, viszonylag közel ültünk egymáshoz, és ez egy olyan hely volt, ahol alig járt valaki, eldugott, de mêgis olyan nyugodt. Aztán sokat beszêlgettünk, valahogy szóba jött az egyik exe, róla is mesélt, meg...szóval elég bizalmas dolgokat is elmondott már, nem csak élőben, hanem facebookon is még mielőtt találkoztunk volna. Bár azt kicsit furcsállottam, hogy random megbontott egy sört és elkezdte inni, meg egy szál cigit elszívott, de nem vettem annyira figyelembe. Aztán amikor meglátott megjegyezte, hogy most nincs rajtam smink, meg beszélgetés közben volt, hogy felém fordult szinte teljesen, az óráját birizgálta, a hajába többször is beletúrt, aztán mindig mondta,hogy meséljek, êrdeklődött. Sokszor mosolygott, és a szemkontaktust is felvette velem, na meg folyton nevettetett szerintem életemben nem nevettem annyit, mint akkor. A telefonját is a kezembe adta, mert megkérdeztem, hogy megnézhetem e milyen zenéi vannak, és tök nyugodtan odaadta, nekem ez nagyon jól esett, mert olyan mintha ezzel azt jelezte volna,hogy megbízik bennem, meg mondta,hogy én vagyok az egyetlen aki tök hamar, mndig visszaír neki, aztán felkelt mellőlem és elkezdett ott járkálni előttem, magyarázás közben folyton mutogatott a kezével, és...én is felkeltem, aztán megkérdezte,hogy fázok e, én meg mondtam neki, hogy igen, aztán kérdezte, hogy odaadja e a kabátját(mert volt neki egy a táskájában, pedig tök vastag pulcsija volt) aztán mondtam neki, hogy nem nem, kibírom...erre se szó se beszêd elővette a kabátját, odaadta és mondta,hogy vegyem csak fel, én meg félénken magamra terítettem persze...

Aztán megkêrdezte, hogy messze lakok e a buszmegállótól, mert akkor magamnál tarthatom a kabátot, mondtam neki, hogy nem nem...nem lakok messze,aztán visszaadtam neki, mert kezdett ő is egyre jobban fázni, megöleltem, pár lépést mentem előre, azonban vissza fordultam, hogy megmondjam neki, hogy vigyázzon magára, és azon kaptam őt,hogy pont végig mért.


Szóval nem tudom eldönteni, hogy most...bejövök e neki, vagy csak egy egyszerű barátként kezel?


2018. aug. 27. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenbizonnyal bejössz neki, bár ezt élőben jobban lelehet szűrni. A kérdés csak az hogy milyen kapcsolatot szeretne veled...
2018. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!