Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki? Ha igen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? Ha igen, hogy lépjek?

Figyelt kérdés
3 hónapja ismerem,nyári munkán ismerkedtünk meg. Már az első nap felfigyeltem rá,egyedül az ő nevét tudtam megjegyezni. Az első héten elég sokat beszéltünk, volt hogy megvárt munka után és együtt mentünk hazafele. A 3 hónap alatt rengeteget viccelődtünk egymással,ráadásul nagyon hasonló a humorunk is. Ha szükség volt rá segítettünk a másiknak és néha tettünk mindketten kétértelmű megjegyzéseket. Később elkezdtünk beszélgetni egy közösségi oldalon is, ahol nagyjából napi szinten beszélünk, van amikor egészen hajnalig beszélgetünk. A munkahelyen is sokszor keressük egymás társaságát, ha látja hogy megérkezem akkor pár percen belül már a közelemben is van hogy tudjunk beszélgetni. Szoktunk szemezni is,igaz nem perceket és ilyenkor sem mindig mosolyog,bár amúgy sem egy nagyon mosolygós típus. Ha többen beszélgetünk és nevetünk olyankor mindig egymásra nézünk. Szoktuk a másikat cukkolni úgy,hogy "összehozzuk" elméletben egy olyan emberrel akit egyikünk sem kedvel. Azonban még egyikünk sem ejtett ki egyértelmű célzást így nem tudom eldönteni hogy tetszhetek-e neki.
2018. szept. 5. 18:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha az számít,mindketten 17 évesek vagyunk.
2018. szept. 5. 18:43
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműek a jelek. Hívd el valahova, de ne mondd, hogy randi. Szimplán egy sétára, vagy moziba, étterembe. És majd alakul.
2018. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!