Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány szerelmes belém mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány szerelmes belém mit tegyek?

Figyelt kérdés
Új iskola új diákokkal.. Na de egy lány még az nap belém szeretett,mert szinte egyfolytában engem néz meg az ilyenek és az a baj nekem is tetszik de mindenki nem hagy békén a suliban,hogy jaj mi van Ti jártok jaj meg jaj amiből nagyon elegem van és ő meg hireszteli aw a nagyon szeretlek drágám meg az ilyenek amiből sajnos ki kell valahogy szállnom pedig tényleg nagyon szép lány de mit tegyek valaki ötlet?

2018. szept. 5. 22:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon tulságosan tulzásba viszi a lány dolgokat és fogalmam sincs,hogy mit tegyek mert nagyon sokan rám vannak szállva igaz középiskola az ilyen de a csaj tényleg tulzásba viszi csak néz egyfolytába haját piszkálgatja h figyeljek rá meg stb és viccnek adja elő az egészet ahogy megkérdeztem egy lány osztálytársam azt mondta szerinte is csak viccel
2018. szept. 5. 22:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Viccelj te is. Aztán még bármi lehet.
2018. szept. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem. Az a helyzet, hogy ebben a korban fontos, hogy mit gondolnak a többiek és senki nem akarja, hogy lúzernek nézzék. A lány ezt -botor módon- ribiséggel próbálja elérni. Bejössz neki, de ő lepődne és ijedne még a legjobban ha ráhajtanál. Osztálytárssal nem érdemes kavarni szerintem. Egyébként az osztályban csak te vagy új vagy most kezditek a gimit?
2018. szept. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most kezdtük ismerjük egymást 4 napja. A mai nap nagyon durván megbántottam ami nagyon szarul esik nekem sirt is ráadásul nem gondolkoztam elb.. mindent a világon
2018. szept. 6. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyalj be neki
2018. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel bantottad meg?
2018. szept. 9. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!