Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok egy barátnőmbe? (lány vagyok én is)

Figyelt kérdés
már jó pár éve tudom hogy nem csak a férfiak vonzanak,de eddig nem éreztem egy lány iránt ekkora szerelmet. Több éve baráti viszonyban voltunk,de múlt évben kezdtünk el igazán barátkozni. második félévben viszont jöttek a bajok neki,én segítettem neki mindig mindenben de sokszor történt az hogy a saját személyes gondjaim,problémáim miatt neki is szar napjai voltak,és ha sokat voltunk együtt a végén mindig szomorú volt ő is és én is.Valamikor teljesen megváltozott miattam,rossz irányban.Ezzért kb. nyár végén eldöntöttem hogy békén hagyom,és bármennyire is fáj,bármennyire is nem akarom,de én nem akarom őt tovább 'mérgezni"(?). Szóval azóta nem beszélünk,de mivel a suli elkezdődött,es egy a baráti körünk ezzért igy elég fura és fájdalmas nézni ahogy egész nap nem nézz rám,nem nekem mesél vagy mással nevett. De szeretem őt,épp ezzért jobb neki ha nem vonzom bele a nehézkés életembe,de akkor is fáj. És most tanácstalan vagyok,mert lehetetlen elkerülnöm őt,de így nagyon fáj hogy tudom,sose lehetünk együtt,mégis minden nap láttom és hallom a hangját. Nem merem neki elmondani mert nemtudom hogy mit szólna de 99,9% hogy ő hetero.

2018. szept. 6. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ez valószínűleg veszett ügy. Elmondjatod neki, de számolnod kell azzal, hogy visszautasít (amire én nagyobb esélyt látok), és utána ugyanúgy egy légtérben kell lenned vele.

Inkább próbálj meg túllépni rajta, keress valaki mást.

Esetleg megpróbálhatsz vele újra összebarátkozni, de az meg még jobban nehezíti a túllépést.

2018. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!