Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki, és ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki, és ez működhetne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a szomszédban. A szüleink jóban vannak,sokat vagyunk egymásnál. Viszont ő 3 évvel fiatalabb mint én. Anya már mondtam hogy szerinte tetszem neki. Igazából én is úgy vettem észre de nem vagyok biztos benne. Tehát olyan kedvesen olyan tudjátok hogy néz rám. Meg van egy pár dolog amit még észre vettem de hosszú lenne. Szerintetek?
2018. szept. 16. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Ha 15-12, akkor gáz lesz. xD

2018. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17-14 így se jobba helyzet ugye?😂
2018. szept. 16. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem sokkal.

Egy 14 éves még kisfiú, hiába mondjuk, hogy lehet érett, meg stb. Attól még látszik rajta, hogy hány éves, nem fog tudni 17-18-at mondani, ha megkérdezik tőle a korát.

Még egy korodbeli fiút is nevelni kell nem, hogy egy fiatalabbat. Nem gyereket szeretnél magad mellé, hanem férfit gondolom. Sok helyre be se engednék. Te pedig egy év múlva 18 leszel, azt fogod várni, hogy egy 15 éves kisfiú elégítsen ki? Neked lassan, vagy szakmád lesz, vagy érettségizni fogsz, a fiú jó esetben vagy nyolcadikos, vagy kilencedikes.

Én nem akarlak róla lebeszélni, szíved joga, ha úgy döntesz, hogy kell, de én nem tenném.

2018. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz belőle semmi röviden, de beszélgess vele, aztán majd meglátod meg meglátja ő is :) Nem hiszem, hogy veszítenél bármit is; van neked magadoz való eszed, meg ott van a családod :)


A 3-as vicces :D Valami harcos amazon vagy nemtudommi, de mellette majd csak annyit mondhat a férj, hogy "Igen Anyukám!" XD Mert írtad, hogy nevelni kell a 14 éves fiút; az ugrott be, hogy majd a nő fújja a sípot és szórja az utasítást XD Meg a 17 éves lányokat már kielégíteni kell Haha...

2018. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kedveled a srácot, akkor meg mi akadálya? Kit érdekel a világ..
2018. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!