Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális az hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az hogy a mai világban már szinte nincs igaz szerelem?

Figyelt kérdés
elég nehezen találok társat magamnak.. kb sehogy se megy... minden fiú azzal jön hogy ők élni akarnak és szexelni én meg 17 éves lány létemre szeretnék végre egy normális tartós kapcsolatot, de egyre jobban azt veszem észre hogy már a szerelem/igaz szerelem/hűség lassan megszűnik létezni...

#szerelem #kapcsolat #hűség #17/L #nehézpártalálás
2018. szept. 16. 20:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz bármilyen jó ember, akkor is a külsőd számít. Senki nem akar tőled többet, senki nem akar komoly kapcsolatot, ha nem vagy "szép". Persze a szépség relatív, de akkor is így van. Ez sajnos tapasztalat. Még én se találtam meg a "nagy Ő"-t, pedig nem tartom magam rossz embernek. Az emberek akkor is sablonosak.
2018. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!