Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
2-3 hete elhagyott a barátnőm. Nagyon sokat depiztem és még depizek most is. Tudnátok ajánlani valamit hogy ne gondoljak rá minden 5. percben? (Azt tudom hogy még mindig szeretem és szerelmes vagyok belé azóta lett barátja)

2018. szept. 25. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
foglald el magad,járj el a barátaiddal,ismerkedj , foglalkozz kicsit magaddal , szórakozz,menj a csaladdal barátokkal kirándulni,menj el bulizni ,olvass egy könyvet , nézz filmeket stb...:)
2018. szept. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát.. ha ilyen gyorsan lett barátja, akkor gondolj bele,

hogy nem igazán lehet bánatos a szakítás miatt, szóval te se legyél...

Próbálj meg kikapcsolódni,én ilyenkor youtubon szoktam vicces jellegű videókat nézni, akár valami vígjátékot, zenét hallgatni... Beszélgess a barátaiddal többet.

Ne feledd: az idő mindenre gyógyír.

Szóval fel a fejjel!

2018. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyi fantasztikus tanácsot.....

Szakíts meg vele minden kapcsolatot... közös ismerősöket is... és keress egy másik csajt, akivel sokat tudtok dugni. Ez a legjobb tanács amit kaphatsz.

2018. szept. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 ha szerinted csak dugásból áll egy kapcsolat akkor veled már rég baj van...
2018. szept. 27. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!