Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kiszerettem volna belole ettol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem volna belole ettol?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen szerettem bele es nagyon nagy szerelem volt amig ereztuk.Kb ket honapja nem ereztuk mar de egyutt maradtunk mert nekem voltak fellangolasok es nagyon jol megvagyunk egymassal.Ugy erezzuk kiegeszitjuk egymast es mindig szamithatunk egymasra,boldogok vagyunk egymas mellett,de ket napja ez megvaltozott.

Kitalalt,hogy mennyi minden zavarja velem kapcsolatban es hogy neki nem kell olyan lany,aki olyan negativ tulajdonsagokkal rendelkezik ,mint en.Ugyhogy megprobalok valtoztatni magamon,mert egyes dolgokkal tenyleg tul lottem a celon es megsajnalt mert tenyleg nagyon igyekszek de nem nagyon megy,de ezek negativ dolgok,ugyhogy menni fog.Viszont kb két napja nagyon szorongok hogy szeretem e még.Tokre olrultem egyik nap hogy mehetek ele es o visszafordult a suliba es ugy lattam hogy egy lanyhoz megy vissza de tevesen lattam,de akkor nem tudtam es majdnem elsirtam magam es aggodtam.El is mult az orom csak aggodas maradt es megnyugtatott csak az egyik haverjahoz ment vissza.Hazaertem es gyanus volt,kitalalt.Aztam atjott es megbeszeltuk a dolgokat.Azota meg egy napot talalkoztunk,nagyon orultem hogy lathatom suli utan,majdhogynem a nyakaba ugrottam es szet pusziltam.Most is cukinak,aranyosnak,helyesnek tartom,kesz ferfi a szememben es nem tudnam elhagyni.Egyszeruen ha arra gondolok, hogy a figyelmessegevel mas lanyt araszt el sirok.Volt ketto majdnem szakitasunk de ugy ereztem ettol csak jobban kotodok hozza es jobban feltem.mindenki azt mondja szakitsak vele es ne huzzam ezt tovabb mert nagy fajdalmat fogok okozni neki de eszembe sincs szakitani,attol felek neki lesz.Es nagyon feltekeny is vagyok az egyik osztalytarsara..Kiszerettem volna belole attol hogy majdnem szakitottunk es elmondta mik a negativumok velem kapcsolatban?merges volt es hasznalt csunya szavakat is de bocsanatot kert azert es kicsit orultem hogy ezeket elmondta mert ha nem mondja el ez megemesztette volna a kapcsolatunkat.



2018. szept. 28. 06:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vitak nincsenek koztunk,nem szokott bunkozni velem,en sem vele
2018. szept. 28. 06:15
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyaron tele voltunk programokkal,napi szinten talalkoztunk,mindig volt tervben valami de a suli miatt minden nap annyi van hogy suliba megyunk,hazajovunk a sulibol.Ma megyunk etterembe mert eszrevettem hogy ellaposodott a kapcsolat es kellenek a programok.
2018. szept. 28. 06:31
 3/11 A kérdező kommentje:
ugy erzem jo vele lenni,tegnap nagyon jo volt,ma is de nem annyira.Szorongok hogy mivan ha nem szeretem.de amint meglattam vidamabb lettem csak nem ereztem kulonosebben mast.De belegondoltam es buszke vagyok hogy a baratnoje lehetek es nagyon orulok neki de az egyhangu kapcsolatra nem vagyok,nem kilepni akarok belole hanem megjavitani
2018. szept. 28. 08:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezek a kérdések már gázak.
2018. szept. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

egy hosszabb ideje tartó kapcsolatnál ezek a leírt dolgok mint normálisak... miután elmúlik a rózsaszín köd, elkezditek látni egymás igazi énét, és szúrja a szemeteket a negatív tulajdonság a szerelmetekben. Ezt kell észrevenni, és nem pedig a másik szemére hányni, ahogy a barátod tette... Oké, te is dolgozhatsz a változáson, mert azzal magadnak is jót teszel, de ha meg is változol, úgyis kap majd valamait a barátod, ami nem tetszik. Tehát itt ő is kell változzon: elfogadjon téged olyannak, amilyen vagy. Mert biztos benne is vannak hibák. Ha ennyire meg tudjátok beszélni a dolgaitokat, üljetek le papírral és ceruzával, írjtok le mit szerettek és mit nem egymásban, és mutassátok meg a másiknak. De ezt csak nyugodt pillanatban tegyétek. Az őszinteség mindig segít, de ne sértegessétek egymást. Nem kérheti a barátod, hogy változz meg, a változás csak önszántadból mehet végbe...

Normális, hogy laposodik a kapcsolat, ha erősek vagytok, a szerelem elmúltával kialakul egy általános szeretet-kötelék, amivel ha beéritek, sokáig együtt tudtok maradni. Ha nem, ha vágytok a szerelemre (ami múlandó, akárkivel vagy együtt), akkor szétmentek, és keresitek az újabb fellángolást.

2018. szept. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

en nem a szerelemre vagyok mar,hanem ra

koszonom a valaszod

ezt mar megtettuk de meg kell megegyszer akkor

nagyon sokat tettunk mar erte de ezek szerint nem eleg,sok tervunk van a jovore nezve,vele tudom csak elkepzelni es vele akarok elni a jovoben

el kezdunk programokat is gyartani de a szuleim miatt nem lehet,hogyan oldjuk meg?

meg ha nem kell masnapra tanulnom es neki se,mert mindig nezzuk hogy mire kell tanulni a masiknak de meg igy se engedi anyukam hogy talalkozzunk hetkoznap suli utan

2018. szept. 28. 09:02
 7/11 A kérdező kommentje:
16 evesek vagyunk es fel eve vagyunk wgyutt
2018. szept. 28. 11:55
 8/11 Yoda m. ***** válasza:

Kedves fiatal Leány!


Látom, megcsapott a szele a szerelemnek. S még most is tart nálad... de már nem ugyanúgy, mint akkor, a kezdetén... ugye?

Ezek az érzések, érzelmek teljesen természetesek a te korodban. Tartozni szeretnél valakihez.

Úgy nevezzük: vágyakozás, s a vágyaink kielégítése Más személy által. S persze a vágyakozás nem pusztán testi vágyakozást jelent, nyilvánvaló. Főleg lányoknál. Hanem az elismerés, a jó kedély, a valakihez tartozás, stb. utáni vágyakozás. Igazából az ember, aki fél-ember... akár Nő, akár Férfi a teljes egésszé, eggyé akar válni a Másikkal. Ez ösztönös megnyilvánulása minden embernek. Hiszen Nő és Férfi, akik fél-emberek (felek), kiegészítik (jó esetben) egymást... eggyé. (Lásd: "Fele-ségem") S ennek első állomása ugye, az ismerkedés, együtt járás, élmények, programok megosztása egymással. Igaz. Ráadásul a hormonok is belépnek a körbe ebben a korszakban. Ugye? Tehát minden együtt áll, hogy keresd a párod. S Te most úgy érzed, megtaláltad, s máris ott tartatok, hogy nem akarod elveszíteni... tehát már féltékeny is vagy, ahogyan írtad.


Nos, nem akarnálak elkeseríteni, de azt kell mondjam, amit már én is megtapasztaltam... szóval azt, hogy ha meg akarod tartani a fiút, akkor el kell engedned. Tehát pont fordítva kell tenned, mint ahogyan a "józan elme" diktálná. Ami azt is jelenti egyben, hogy a "józan elme" becsap téged, mert az egy 'ego'-s viselkedésminta alapján súg neked. Ha ennyire ragaszkodsz hozzá, nos pont ezzel ijeszted el magadtól.

Ne rajongj érte!

Ne imádd!

Ne kritizáld!

Ne gyűlöld!


Csak fogadd el mindig olyannak, amilyen éppen.


Az ERŐ legyen Veled!

2018. szept. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem kritizalom es nem gyulolom,imadom de azt akkor kevesbe mutatom ki es mi is volt a negyedik?ne rajongj erte?azt is akkor csokkentem.Mindig ugy hittem hogy o fog megfolytani ezekkel a dolgokkal a kapcsolatban de kiderult,hogy en ot.Multkor az adta ki belole ezt hogy kinyitottam neki a zsebkendot.De vissza ettem es ugy erzem minden rendben van koztunk☺
2018. szept. 30. 07:59
 10/11 Yoda m. ***** válasza:

Nem kritizálod, nem gyűlölöd, naná. Most még nem. De később se, bármi is történjék!


Nem azt mondtam, hogy 'kevésbé mutasd ki' érzelmeidet! Akkor az arra törekvő görcsölésed lesz majd látható... s az se túl szerencsés. (Ez pont olyan, mint a fájdalomcsillapító gyógyszer beszedése: a külső állapotod változik tőle, azaz tüneti kezelés, de az eredeti okot meg nem szünteti.)


Figyelj csak... addig ne mond azt, hogy "minden rendben köztünk", amíg képes vagy átélni és megírni azt, ami kavarog benned. Ha minden rendben lenne köztetek, akkor nem dobtad volna föl ezen problémádat itt a Fórumon.

Akkor mit is tegyél?

SEMMIT.

Csak fogadd el ÖNMAGAD ebben a jelenlegi állapotodban és Őt is fogadd el az Ő jelenlegi állapotában. Mint ahogyan a folyó vize, amikor csendesen áramlik lefelé és egy sziklaszirt útját állja... mit is tesz? Kikerüli szépen, körülötte továbbfolyik, s nem megy neki erőszakkal a sziklának, nem görcsöl rá, mert az éppen útját állta. Így próbáld Te is az akadályokat leküzdeni, amik szembe jönnek Veled (gondolok a fiúval szemben történő élethelyzetedre) kikerülni, s nem pedig rágörcsölni... hogy akkor most vajon mi jöhet még, vajon mi lesz...? Az még a jövő zenéje... pusztán spekuláció. (Félre ne értsd... Ne a fiút kerüld ki, hanem a vele kapcsolatban felmerült akadályaidat.)

S ehhez mit is javasoltam, mit kell tegyél? SEMMIT. (Mert most...éppen erőteljesen aggódsz a sorsotok felől.)

Csak tedd a dolgodat, ami éppen adódik, s ne aggódj, ne görcsölj azon, hogy vajon mi is lesz most Vele, Veled, vagyis Veletek.

Miért is mondom ezeket?

Mert, ha megfigyelted már magadat... amikor éppen nem aggódsz, s nem görcsöltél semmin... (ugye volt már ilyen életedben?) nos olyankor tiszta a fejed, tisztán tudsz látni, hallani, gondolkodni, s olyankor semmiféle belső gondolat (kattogás) nem zavarja elméd működést. (Mint amikor felelsz az órán olyan anyagból, amire jól felkészültél, s jól megy...) Olyankor, s csak olyankor tudhatsz helyesen dönteni, hogy mi is legyen az elkövetkező lépésed... Nyilván voltál már ilyen helyzetben, tehát tudod, miről beszélek. Na, és pont erre lenne most is szükséged. Hogy képes legyél helyesen dönteni jelenlegi élethelyzetedben... mert ne feledd... ez, ami most van, ez nem az ÉLETED, csak pillanatnyi ÉLETHELYZETED. (ez fontos.) És mindig, minden percben Neked kell döntened afelől, hogy mit csináljál és mit meg ne csináljál. Ha nem akarod a vak véletlenre bízni további sorsodat, vagy úgy is mondhatnám... ha nem akarod, hogy időnként túlburjánzó érzelmeid által az egód és megrögzött szokásaid döntsenek helyetted.

Én nem tudhatom számodra elmondani a tutit... csak annyit tehetek, h. vázoltam előtted az általam legjobbnak tartott lehetőséget.

De ez csak egyéni véleményem. Nem több annál. Így tehát nem kell elhinned, hanem csak annyit tegyél, h. lazítsd el magad (relaxálj), s gondolkodj el, de inkább csak tűnődjél el azon, amiket leírtam itt most Neked.


Az ERŐ legyen Veled utadon! Szorítok Neked.

2018. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!