Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kiszerettem volna belole ettol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem volna belole ettol?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen szerettem bele es nagyon nagy szerelem volt amig ereztuk.Kb ket honapja nem ereztuk mar de egyutt maradtunk mert nekem voltak fellangolasok es nagyon jol megvagyunk egymassal.Ugy erezzuk kiegeszitjuk egymast es mindig szamithatunk egymasra,boldogok vagyunk egymas mellett,de ket napja ez megvaltozott.

Kitalalt,hogy mennyi minden zavarja velem kapcsolatban es hogy neki nem kell olyan lany,aki olyan negativ tulajdonsagokkal rendelkezik ,mint en.Ugyhogy megprobalok valtoztatni magamon,mert egyes dolgokkal tenyleg tul lottem a celon es megsajnalt mert tenyleg nagyon igyekszek de nem nagyon megy,de ezek negativ dolgok,ugyhogy menni fog.Viszont kb két napja nagyon szorongok hogy szeretem e még.Tokre olrultem egyik nap hogy mehetek ele es o visszafordult a suliba es ugy lattam hogy egy lanyhoz megy vissza de tevesen lattam,de akkor nem tudtam es majdnem elsirtam magam es aggodtam.El is mult az orom csak aggodas maradt es megnyugtatott csak az egyik haverjahoz ment vissza.Hazaertem es gyanus volt,kitalalt.Aztam atjott es megbeszeltuk a dolgokat.Azota meg egy napot talalkoztunk,nagyon orultem hogy lathatom suli utan,majdhogynem a nyakaba ugrottam es szet pusziltam.Most is cukinak,aranyosnak,helyesnek tartom,kesz ferfi a szememben es nem tudnam elhagyni.Egyszeruen ha arra gondolok, hogy a figyelmessegevel mas lanyt araszt el sirok.Volt ketto majdnem szakitasunk de ugy ereztem ettol csak jobban kotodok hozza es jobban feltem.mindenki azt mondja szakitsak vele es ne huzzam ezt tovabb mert nagy fajdalmat fogok okozni neki de eszembe sincs szakitani,attol felek neki lesz.Es nagyon feltekeny is vagyok az egyik osztalytarsara..Kiszerettem volna belole attol hogy majdnem szakitottunk es elmondta mik a negativumok velem kapcsolatban?merges volt es hasznalt csunya szavakat is de bocsanatot kert azert es kicsit orultem hogy ezeket elmondta mert ha nem mondja el ez megemesztette volna a kapcsolatunkat.



2018. szept. 28. 06:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

koszi :)

ugy erzem helyre allnak bennem a dolgok,ma mar elfogadtam mindent ami koztunk van es megtanultam igy is boldognak lenni.Igaz meginogog de nagyon ritkan!Most az aggodast boldogsag valtotta fel,minden percem boldog amit vele toltok :) nelkule jelenleg szorongok,de vele feloldodom es boldog vagyok :)

2018. okt. 1. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!