Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sose lesz kapcsolatom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csibefos kérdése:

Sose lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Ugy erzem sose lesz egy normalis kapcsolatom az eletbe.. Nappal teljesen jol vagyok de jon az este es egyedul vagyok a gondolataimmal es vagyok egy fiura hogy kolcsonosen szeressük egymást 😍 es jarjunk el ide oda. Volt 1 kapcsolatom az is 1 honapig tartott 😕 nemtudok hol ismerkedni facebookon szoktam jelolgetni embiket de nem talalok normalis fiukat..

Sose lesz baratom es hiaba varok akkorse varhatok eveket is ::D es csomoo szeep lany van miert pont en kellenek barkinek is...



2018. okt. 1. 22:19
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
16/L lemaradt::D
2018. okt. 1. 22:23
 2/18 anonim ***** válasza:
ne igy allj hozza🤗
2018. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Milyen magas vagy es hany kg:)?
2018. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
167 es 60kg ::D
2018. okt. 1. 22:36
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Innen egy 5 kiló fogyás a max, ugye tudod? Pláne, ha erősebb testalkatod van, vagy esetleg sportolsz.
2018. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Állandóan próbálkozok a lányoknál és semmi. Nálam is az este a kritikus pont. Ilyenkor még inkább le vagyok törve és még szomorúbb leszek. 17f
2018. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sokan mondtak hogy vekony vagyok meg nekem meg hiznom is kene ::D mondoom dehoogyxd
2018. okt. 1. 22:44
 8/18 anonim válasza:
100%
Nekem is volt ilyen korszakom, teljesen normális, hogy ezt érzed. Viszont idővel jobb lesz, majd találsz olyan fiút, akivel boldog leszel. Biztos vagyok benne. A súlyoddal pedig ne is törődj, szerintem arányos a magasságoddal.
2018. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. ❤️😀
2018. okt. 1. 23:13
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá a dologra, hanem dőlj hátra és majd jönnek a dolgok.
2018. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!