Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sose lesz kapcsolatom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csibefos kérdése:

Sose lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Ugy erzem sose lesz egy normalis kapcsolatom az eletbe.. Nappal teljesen jol vagyok de jon az este es egyedul vagyok a gondolataimmal es vagyok egy fiura hogy kolcsonosen szeressük egymást 😍 es jarjunk el ide oda. Volt 1 kapcsolatom az is 1 honapig tartott 😕 nemtudok hol ismerkedni facebookon szoktam jelolgetni embiket de nem talalok normalis fiukat..

Sose lesz baratom es hiaba varok akkorse varhatok eveket is ::D es csomoo szeep lany van miert pont en kellenek barkinek is...



2018. okt. 1. 22:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne te jelölj embereket facebookon,fiatal vagy meg ne te kezdeményezz! Biztos hogy találni fogy magadhoz való fiút és tudod mi lesz a legjobb benne ? Hogy van tőled szebb csinosabb még te vagy neki a tökéletes ! Várd ki ne görcsölj rá, nem lenne az se jobb ha 16evesen túl lennel már 3-4 csalódáson!
2018. okt. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Azzal csak nyersz, ha nem lesz kapcsolatod. Semmi mást nem hoz, csak bajt és szenvedést, Kérdező. Iszonyú sok energiát és időt fektetsz bele, és nagyon nagyon minimális esélyed van a sikerre (kb. mint hogy megnyered a jackpotot a cseresznyés tőzsdén). A vége az lesz, hogy lelkileg összetörsz, és utálni fogod a férfiakat.

Mindenképpen azt javaslom, hagyd a fenébe a párkapcsolatokat, és olyasmivel töltsd az idődet, ami NEKED jó!

2018. okt. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20%
Bumm
2018. okt. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat ::D

Mindenkinek meg a zold kez. 😄

2018. okt. 2. 18:16
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Sose lesz kapcsolatod.
2018. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor 16 éves voltam én is azt hittem, hogy sosem lesz kapcsolatom. De utólag rájöttem, hogy felesleges volt ezen agyalnom és idegeskednem. Természetesen lesz kapcsolatot, idővel. Még fiatal vagy. :)
2018. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én is így voltam egy darabig ezzel, hogy sosem lesz kapcsolatom. Mostanra realizáltam is, hogy soha nem is lesz és igazából nem is kell :D Nem mintha éreznék bármi olyat is, ami miatt hiányozna a dolog. Azt ha netán mégis beüt, akkor vagy kihátrálok vagy nem (ahogy mondani szokás, a változás jogát fenntartjuk).

Megjegyzés: szinte soha nem válaszolgatok ebben a témában kérdésekre, de most gondoltam átnézek más témakörre is azt végül itt kötöttem ki.

2018. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szepen mindenkinek ^^
2018. okt. 6. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!