Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mit tehetnénk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves srác vagyok, akinek meg adatott egy 15 éves lány szerelme. Mindketten nagyon szeretjük a másikat, és úgy érezzük, hogy ez igazán működhetne. Csak van egy kis bibi az egészben. Én 2 hónapja féltékeny voltam, és ezáltal született egy vita kettőnk közt. Voltak kisebb nézeteltérések, de ezeket könnyedén megtudtuk beszélni. A vita következtében felemeltem a hangom, amit nagyon bánok. A kapcsolatunk során annyit nem mondtam a barátnőmre, hogy hülye, nemhogy ráemeljem a hangom. Ezt megbántam, a barátnőm már rég megbocsájtott és megértette a miértjét. De az édesanyja összeveszett édesanyámmal, és ez végett eltiltott minket egymástól. Beszéltem barátnőm édesanyjával, még az eltiltás elején akkor azt mondta azért, mert sokat fogyott a lány, és hogy ez állítólagosan miattam van. (53kg-ról 46ra) Meg mert nem olyan mint amikor megismertem, valamilyen szinten hozzám komolyodott. Egyébként egy aranyos, szeretni való lány, nagyon szeretem. És én a szavait idézve "csicskának" néztem a lányát, mikor ott voltam náluk és kértem egy pohár vizet, vagy bármi mást. A részletekbe belemennék, de akkor reggelig írnám ezt a kérdést, szóval a lényegre térek. Múltkor a tényállás az volt, hogy én nem vagyok már elég jó a lányához, holott tanulok rendesen, street workoutolok, és gitározom. Alapvetően egy kedves, tisztelettudó, és koraérett srác vagyok, aki törekszik a békére. Nehéz gyerekkorom volt, az tény. De a környezetem végett nem hinném, hogy elítélendő lennék. Azóta több mint 2 hónap telt el, és én minden egyes nap ezen rágódom, minden egyes nap hiányzik, és én is neki. Látja, hogy szenved a lánya, és hogy szeretjük egymást. Ha mást nem a lányt nézhetné szerintem. Mára az a tényállás, hogy akkor lesz a lány igazán "ügyes", ha szakít velem. A barátnőmet meg próbálja befolyása alá venni, és tegnap megbeszélték az édesanyjával, hogy ma szakít velem. De délután felhívtam, és egész egyszerűen ezt elmondta nekem. Én csak annyit mondtam, hogyha egyedül érzed magad, és nem tartasz ki mellettünk, akkor keress mást. És ő azt mondta:"Nekem nem kellene más. Én szeretlek téged". Erre azt mondtam:" Akkor mi értelme a szakításnak? Ha szakítunk ugyanúgy egyedül maradsz, mintha nem állnál ki értünk." Elismerem. Igazságtalan gondolat volt, de ez a nyers való. Szerintetek mit kellene tennünk? Kérlek segítsetek.

2018. okt. 7. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát haver árulnak még valahol jó műpuncit ha meg nem találsz akkor biztos tudod hol a netkábel.
2018. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!