Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek itt a vége?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek itt a vége?

Figyelt kérdés

A következő a sztori:

(Igen regény, de csak igy tudom elmagyarázni, hogy több részletesség legyen)


Volt egy csajom(Rózsi) 1 év 5 hónapja akivel 1 hónap után szakítottunk, akkor azt gondoltam, hogy egy szokásos megint egy szar kapcsolatba szaladtam bele. Úgy szakítottunk, hogy nem írt nem válaszolt, nem taliztunk, került engem és utána mondtam h engem ez így nem érdekel helló.

Ez után 3 hónap után rájöttem, hogy hiányzik, 1 év 2hónapig szenvedtem, semmi nem akart összejönni, depressziós voltam stb. Volt, hogy néha ráirtam, meg ő is rám, hogy mizu, boldog nevnapot stb. (mert nem utáltuk egymást szakítás után). És most nyáron elhatároztam, hogy nem érdekel lesz ami lesz én nem birok nélküle élni, elhivom talira. 1 hete beszéltük, h mikor hozzuk össze a talit és utána váratlanul letiltott. Akkor teljesen eldobtam az egészet, eldöntöttem ennek itt a vége, soha többet. Aztán talpra álltam, csajozgattam és a legtökéletesebb lányokkal voltam. Az egyik az totál rendes, normális csaj volt(csaj1), a másik meg úgy volt, hogy összeköltözünk mert volt két házuk és ha pl. azt mondtam, hogy elmegyek bulizni akkor mondta, hogy rendben, mondtam nem baj? mondta ha megtörténik úgy is megfog(csaj2). Szóval másoknak ilyen álom kapcsolat szerű a dolog volt. De ez addig tartott még "Rózsi rám nem írt, hogy sajnálja, hogy letiltott és hogy ha szeretnék még talizhatunk. Megbocsátottam neki, de a talira nemet mondtam, mert akkor ott volt a "csaj2 még nekem, akivel miután rám írt "Rózsi nem is működött tovább az én részemről a kapcsolat, aztán szét váltunk. Elkezdtem beszélgetni a lánnyal, szép göröngyös dombos utakon áthaladva összejött a tali.

Talin tök jó volt mint egy első randi és nagyon szolid, ő is adott jeleket szóban meg én is, még tali végén csók se volt(ami nálam egyszer se fordult elő még), elkisértem és várt velem egy vonatot és mondtam neki, hogy szeretett hiányom van és ő tudta h meg akarom ölelni. Done, remegett a karjaim közt és mikor elengedtem full vörös volt az arca, aztán ezt megemlitettem egyszer es elfordult aztan masodiknal nem birtam ki, hogy ne nevesek es lelepett(zavarában vagy nem tudom).

Most elvileg beteg és ezért nem talizunk, mondtam neki, hogy én elmegyek hozzád, azt mondta, hogy majd kitalálja. Csaj1től és csaj2től megszoktam, hogy ők mindig visszatudtak írni max félórán belül, de "Rózsi valamikor órákat várok, hogy írjon és csomószor van olyan, hogy látom, hogy elérhető és utána 1p volt elérhető aztán megint de semmi. Mikor ir akkor viszonylag normalisan ir. De nem tudom. Én nem igy képzelek el egy kapcsolatot. Totál szerelmes vagyok ebbe a csajba, 1év 2hónap alatt nem tudtam rajta túl lendülni, bármit megtudnék érte tenni ennyire ő a legfontosabb. Ő nem tudom, hogy hogy érez néha mikor zavarba hozzom a hódító szavaimmal akkor ő is mondd vlmt amit érez pl. hogy furcsa hatással vagyok rá.

Mikor kérdeztem, hogy minek oldotta fel a tiltást és akart velem talizni megint azt mondta, mert aranyos vagyok és hiányzom. Szóval nem értem, elhiszem, hogy beteg(tényleg az) és, hogy pihen meg alszik meg minden de 15 óra alvás után vissza ir aztán meg megint várjak órákat. A jövőhéten meg ha nem lesz beteg mi lesz a kifogása?


Ami szintén kérdés, hogy:

Kihasználtatom magam? Megint ugyan azt elfogja velem játszani mint anno? Link egy kapcsolathoz (a Rózsi")?

Vagy, miért nem tud visszaírni? Azt mondta, hogy soha nem hazudna nekem megint... (gondolom itt arra gondolt, ami anno volt kapcsolatunk)

Fog ez változni vagy csak rosszabb lesz?


Köszönöm a normális válaszokat!



(Lehet, hogy valamikor hülyén fogalmazok vagy helyesírási hibám van sry)



2018. okt. 12. 17:14
 1/8 anonim válasza:
Igen csak kihasznaltatod magad ..amit leszurtem ebbol igen ujra eljatsza majd veled ..es igen nagyon link egy kapcsolathoz
2018. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

(A nagymamám Rózsi. Xdd)

Ami a lényeg, szerintem ez így már hülyeség, csak rosszabb lesz. Emlékezz milyen szar volt neked, mikor szakitottatok. És vannak akik nem változnak, szóval vigyázz, mert ujra fájdakmat fog okozni.

2018. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Leirtam neki ezt végszóként: senki nem tud úgy szeretni, mint ahogy én szerettelek.

És azt írta rá: Hmmm🙄

2018. okt. 14. 23:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek?
2018. okt. 14. 23:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Elfogom valaha felejteni? Nem értem miért teszi ezt velem, életembe nem éreztem ilyet de meg is bántam, ő ezt meg csak kihasználta...
2018. okt. 14. 23:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen elfogod felejteni előbb vagy utóbb. De nem értem hogy miért egy olyan lány után futsz aki láthatóan játszik veled...Elhiszem hogy a kihívásban van izgalom, meg nem olyan unalmas így hogy megy a huza-vona kettőtök közt, viszont amíg nem vagy túl "Rózsin" addig ne széditsd/hitegesd azt a másik lányt, mert akkor hasonlóvá válsz mint Rózsi aki játszott veled. Egyszóval ne tartsd a másik lányt "b" terv csajnak mert nem szép dolog, és ugyan olyan fájdalmat fogsz neki okozni mint neked "Rózsi".(és gondolom ezt nem akarod)
2018. okt. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tartok en senkit. Csaj1 csaj2 ki vannak offolva. Nem tudom mit kezdjek magammal miert remenykedek?
2018. okt. 15. 02:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem töröld ki "Rózsit" az életedből. Kihasználna téged, ahogy valljuk be, te is kihasználtad "csaj1"-t és "csaj2"-t. Egy ideig hanyagold a nőket, zárd le magadban a dolgokat, bármennyire is szeretethiányos vagy. Ha mégis az vagy, akkor azt sose mondd el az első randin egy lánynak, mert ijesztő lehet a számára.
2018. okt. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!