Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy gondoljam, hogy lesz-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gondoljam, hogy lesz-e még kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Eddigi kapcsolataim nagyon szarul alakultak. Ha volt is barátom, az néhány hónap után lepasszolt. Persze Az én hibámb adódóan is volt, hogy megromlott a kapcsolat, de utána mindig meg akartam javítanu, de esélyt sem adtak rá. Elnéznek mellettem a srácok, ma volr egy srác, aki majdnem hogy azt is kimondta, hogy ,,veled bármit is?” . Elég rosszul esett, amikor bejön nekem egy fiú, és úgy tûnik, hogy én is neki, akkor hirtelen megváltozik és tesz rám magasról. Lassan úgy érzem hagynom kéne ezt az egészet, mert nem nekem való a szerelmi élet.
2018. okt. 23. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is igen lesz párkapcsolatod hisz még előtted az élet. Mástrészt pedig ha nem vagy őszinte a sráccal és utólag jön rá a dolgokra akkor én se szívesen jönnék össze vele. Harmadrészt pedig akkor lehet hogy a szokásaidon kéne változtatni hogy minél szimpatikus legyél egy srác számára. Meg nem görcsölj rá egy kapcsolatra nem legyen eröltetett mert az sem jó dolog hacsak az egyik fél akarja a másik meg csak rábólint.


Az a baj hogy a mai lányok "tisztelet a kivételnek ami nagyon kevés van" azok nem képesek viselkedni és nudesz képeket küldenek mindenkinek és csodálkozik ha azt mondják rá hogy rbnc krv...


Nem tudom hogy mi az a rossz szokásos ami miatt a srácok ejtenek de változtas rajta mutasd hogy te ez igazi nő vagy és nem a mai társadalomba tartozol és hogy lehet benned bízni..


Ha gondolod segítek vagy is elmondom dhatom hogy mi a gond de előtte írd le nekem okés? És egy dolgot tudjuk nem itélkezem senki felet inkább próbálok segíteni ahol csak tudok

2018. okt. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%

Valamiért rossz a megítlésed, ezt próbáld meg kinyomozni és dolgozni rajta.


Engem szexre bármikor megkaphatsz ;)

2018. okt. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan ez vagyok fiúban. Csak én a kapcsolatig se jutottam el, ha eszmecserét akarsz folytatni, akkor írj nyugodtan.
2018. okt. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kapcsolat központú vagy,előbb utóbb kapcsolatfüggő leszel,ami rosszabb,mint a szingliség.
2018. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!