Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sos bele szerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos bele szerettem a legjobb fiú barátomba?

Figyelt kérdés
én lángoltam fel először, ő szépen lerázott...A fiú nőcsábász... egyszer elkezdte mondani,hogy gondolkodott s a lány akit keresett itt volt előtte mindig s most jött rá! Mire javasoltam hogy próbáljuk meg a fiú már mondta, hogy nem tudná elképzelni ezt az egészet!s én bele szerettem! az volt a kifogása hogy fontos személy vagyok s a baratsagunk rá menne de ezzel is nagyon megromlott mit tegyek? hagyjam ezt a baratsagot s ketté vállunk vagy küzdjek:)????

2018. nov. 2. 19:00
 1/1 Candi_ce ***** válasza:
Hát lehet hogy fél! Mármint attól hogy összejösztök de ha valami nem úgy sikerül ahogy kellene akkor szakítotok és a barátságotok széthullik! Sok ember mondja hogy de attól hogy szakitottunk még lehetünk barátok, de lássuk be hogy az akkor már nem olyan mint régen! Ha tényleg szereted igenis küzdj érte :) és beszélgess vele erről a dologról.
2018. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!