Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy baratom 8 honapja, es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy baratom 8 honapja, es felek?

Figyelt kérdés
Felek a komoly kapcsolattol, a kotodestol es ezektol a dolgoktol amik egy komoly kapcsolattal jarnak :( tanacsok?

2018. nov. 20. 18:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Először is, hány éves vagy? Másodszor, ha szereted az illetőt, nincs félni valód, inkább várod és tervezgetitek a közös jövőtöket. Szóval felmerül a kérdés, hogy minden rendben van-e abban a kapcsolatban?!
2018. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hat 16, nemsokara 17/l es van hogy hianyzik, van hogy nem, van hogy biztos vagyok abban hogy szeretem, van hogy nem, es most felek hogy tavolodunk egymastol a baratommal :(
2018. nov. 20. 18:56
 3/22 anonim ***** válasza:
Ugye, hogy nincs minden rendben. El kell döntened, hogy mit is érzel igazából iránta, aztán üljetek le megbeszélni a dolgokat, mert így nem lesz hosszú életű a dolog, pláne, hogy nem vagy boldog vele.
2018. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Amugy boldog vagyok vele, inkabb nelkule vagyok boldogtalan
2018. nov. 20. 19:07
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Az életnek az a rendje, hogy előbb-utóbb két ellentétes nemű ember keresi egymás társaságát. Beszélgetnek. Ha úgy látják jónak, idővel egymáshoz érnek, csókolóznak, azaz ismerkednek egymással. Főleg sokat beszélgetnek. Mindenről. Így ismerik meg a másik nézetét a mindennapok dolgairól.

Te is így tehetnél, habár első legyen a tanulás!

2018. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

#5 Nem erről van szó. :D

Ezt én értem, de vagy szeretsz valakit vagy nem. Nincs olyan, hogy egyik nap hiányzik, másik nap nem. Ha szereted folyton hiányzik és vele akarsz lenni mindig.

2018. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Estenkent hianyzik mindig, reggel latom, suliban is hianyzik de az orak elterelik a gondolatom es suli utan egyutt megyunk haza es este hianyzik meg
2018. nov. 20. 19:57
 8/22 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudni, hogy szereted-e. De ha szereted és boldog vagy vele, nem félsz a közös jövőtől.
2018. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Van mikor nem felek, van amikor felek tole, helyzettol fugg
2018. nov. 20. 20:05
 10/22 anonim ***** válasza:
De mégis mitől félsz? Ha elképzeled az életedet x évvel később, eltudod őt képzelni férjedként, apaként? Egyébként még korai ezen gondolkodni, 8 hónap még nem olyan komoly, hogy szóba kerüljön az esküvő, viszont rávilágít bizonyos dolgokra.
2018. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!