Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy baratom 8 honapja, es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy baratom 8 honapja, es felek?

Figyelt kérdés
Felek a komoly kapcsolattol, a kotodestol es ezektol a dolgoktol amik egy komoly kapcsolattal jarnak :( tanacsok?

2018. nov. 20. 18:40
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Persze hogy eltudom kepzelni az eggyutelest, azt hogy ala legyen, hogy minden reggel Vele keljek, Vele aludjak el, hogy tengernyi idot toltsek Vele es legyen egy sajat kis hazunk ahol csak ketten vagyunk
2018. nov. 20. 20:41
 12/22 A kérdező kommentje:

* apa legyen


tudom mennyi szeretet lapul benne, hogy milyen jo apa lenne, hogy arad a szeretet a szemebol es elolvadok ha bele nezek, hogy milyen jolelku❤ranezel es beleszeretsz, mosgolyos arca van, ha meglat engem virul, csokibarna nagy szemek, amikbol arad a megertes, a tisztelet, a szerelmesseg, az oszinteseg.

2018. nov. 20. 20:45
 13/22 anonim ***** válasza:

én igazából teljesen megértem, hogy hogyan érzel. ugyanezt éltem át hónapokon keresztül, mire sikerült megértetnem magammal, hogy amikor valaki törődni szeretne velem, nem feltétlenül kell ellöknöm magamtól. én is így éreztem, hogy voltak napszakok amikor csak rá gondoltam, a jövőnket terveztem, és arra, hogy vele akarok lenni, mellette akartam felébredni és reggelit csinálni neki... és volt, amikor egyáltalán nem hiányzott és feljött bennem, hogy nekem ez az egész csak teher, és nem akarom még elkötelezni magam. illetve nekem ez az önbizalomhiánnyal is összefüggésben állt, nem tudtam elfogadni, hogy tényleg akar valamit pont tőlem.


de az az igazság, hogy ezzel a félelmeddel előbb vagy utóbb szembe kell majd nézned, és ha itt van hozzá a tökéletes ember, akkor mire vársz? nekem az segített, hogy őszintén elmondtam neki ezeket, hogy nagyon szeretem, de nehezen tudok kapcsolatban lenni, és elviselni a tudatot, hogy tartozom valakihez, és azért felelősséggel tartozom. a kölcsönös bizalom, és valakit teljesen közel engedni magadhoz nehéz dolog, de mindenképpen sor kerül rá egyszer.

szerintem abból semmi baj nem történhet, ha őszinte vagy vele, és biztos találtok megoldást. ha 8 hónapja kitart melletted, biztos, hogy megérti, és jelentesz neki annyit, hogy megpróbál segíteni.


18/l

2018. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo, ugyanigy erzek de nem erzem tehernek a kapcsolatot, csak az elkotelezodestol felek es a baratom tokeletesen megert engem mert o is szokott felni ettol. Nagyon kitartoak vagyunk egymas mellett es sikerulhet ugyerzem. nagyon hianyzik most is, de van mikor nem. Szerintem ez egesz jo mert o is igy erez es nagyon szeret, imad engem, erzem rajta.

Hogy alakult a kapcsolatod? :)

2018. nov. 20. 22:04
 15/22 anonim ***** válasza:
Van ám. Van egy ismerősöm 40 körüli nő és még szűz. Tanulásnak szentelte az életét.
2018. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Hu hat en nem akarok igy jarni

Lekuzdom ezt valahogy es a baratommal maradok mert amugy nagyon jo kapcsolatunk van

2018. nov. 21. 05:42
 17/22 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem par éve pont ugyan igy ment tönkre egy nagyon értékes kapcsolatom,kb ugyan ennyi idősen...en azt tudom tanácsolni, hogy üljenek le, beszéljetek meg, es ha ugy van, tarthatók szünetet, pl 2 hetet...amiben nem beszéltek, csak ha összetalálkoztok! Nekünk is ezt kellett volna tennünk...lehet, hogy csak kicsit egymásra untatok, vagy elkényelmesedett a kapcsolatotok!
2018. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ne félj, ott van melletted , nincs semmi baj
2018. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
*Ha meg elmúlik a szerelem esetleg neadjisten, akkor meg elengeditek egymást. Valahol olyan is az esküvő. hogy arra tesznek fogadalmat, hogy ameddig örömet hozunk egymás életébe, együtt maradunk'.
2018. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hat sokat vagyunk egyutt, de csokkentjuk a talalkozast, de azt, hogy ne irjak neki egesz nap nem birom! Egyenlore minden rendben van, ugyerzem a szerelem a kapcsolatunkban van, nagyon jol erzem vele magam, imadok vele lenni. A boldogsag, a megertes, a kiegyensulyozottsag az elejetol fogva benne van es az is, hogy egymas mellett a megnyugvas var rank💏
2018. nov. 23. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!