Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy elfelejtsem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfelejtsem? Belebetegedtem.

Figyelt kérdés

16 éves vagyok

És kb egy éve beleszerettem valakibe. Tudja..

És igazából itt telt be a pohár, minden baj amit próbáltam elfolytani, csak úgy kitört. Depressziós lettem, ami kihatott a testi egészségemre is. Egyszer rosszul lettem és kórházba szállítottak. Kiderült hogy szívbeteg vagyok ami tutira a stressz, szorongás, depresszió miatt alakult ki. Pszichológust ajánlott a főorvos.


Nagyon szeretem a lányt, de ő nem viszonozza. Meglepően bunkó is volt.

El akarom felejteni, de nem tudom..

(A depresszió miatt nincs önbizalmam, hobbim stb.)

Ha valaki akarja, mesélek még privátban..

Ti mit tennétek?

(Aki trollkodni jött ide a komi szekcióba, lepontozom!)


2018. nov. 30. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek abban, hogy valakit el lehet felejteni. Inkább csak tovább lépni. Szerintem sokkal jobb kerülni és valami hobbit találni. Ez a hobbi lehet sport, művészet vagy akár sorozat nézés is. Én az utóbbit nagyon jónak tartom. A közelebbi barátaidnak is mondd, hogy szeretnél minél kevesebbet rá gondolni és jó lenne, ha segítenének ebben. Nem vagyok terapeuta, de ha kicsit is segítettem vagy akármi van nyugodtan írhatsz. :)
2018. dec. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!