Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikortól nevezünk egy kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól nevezünk egy kapcsolatot járásnak avagy mi az a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 3 éve ismerek. Nagyon jó barátok vagyunk ami szerintem már kezdi túllépni a barátság felső határát. Ilyenkor szokás megkérdezni hogy nem akar e járni velem?


Avagy


Ez már járás csak nem mondjuk ki?


Kissé félek megkérdezni hogy akar e járni mert eddig több kapcsolatom is a színt vallással fejeződött be és ezt nem akarom most is.



2018. dec. 4. 21:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
UI.: mikor és hogyan kell/lehet csókolózni?
2018. dec. 4. 21:52
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Az együttjárási nyilatkozatot három példányban kell aláiratnod vele, mindegyikre 5000Ft-os illetékbélyeget kell tenned és láttamoztatnod az okmányirodában a népességnyilvántartási pultnál. Egy példány elvesznek, egyet-egyet megtarthattok magatoknak, hogy őrizzétek meg, mert a szakitáskor még szükség lesz rá! Előre szólok, hogy az sokkal macerásabb procedúra!!!
2018. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Milyen bullshit generátort használsz?


Mennyémá a hülyeségeddel!


Komolyan kérdeztem.


Viccet félretéve...

2018. dec. 4. 21:59
 4/11 Gerike1998 ***** válasza:

Szerintem ehhez le kell ülnetek és beszélgetnetek kéne. Annó mi talán pár hónapig úgy voltunk, hogy bár látszatra jártunk, de egymás között tudtuk, hogy nem - természetesen, hogy nem nyilatkoztuk ki, mert nem volt értelme. Ennek úgy jönnie kell, nincs konkrét időpont, hogy mikor nevezitek járásnak - személy szerint egy 2-3 hónapig voltunk együtt úgy hogy nem ,,jártunk,, de persze ez azért és mert szerettük volna megismerni egymást rendesen, és ugye a kezdetek úgy a legjobbak, ha van szabadság, ha már az első héten ,,jártok,, akkor az már egy kötöttség.


Azt mondom beszélgessetek erről is, ajánld fel neki esetleg de persze mond, hogy minden időt megadsz neki, ha kell (picit nehéz mert itt dől el hogy valóban szereted-e és, hogy hogyan tudsz érte küzdeni, mert kell!).

Ezeket úgy mondom, mint egy azóta is boldog párkapcsolatban élő, azaz 2 éves.


20/F

2018. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem elég váratlanul ért anno. A barátom szerelmet vallott, majd tisztázta, hogy én már a barátnője vagyok akkortól. (Igen, eléggé határozott személyiség, tudta, hogy viszont szeretem.)


Szerintem nyugodtan kérdezd meg tőle, esetleg vallj neki szerelmet előtte. Szimatold ki, hogy érez e irántad valamit. (Valószínűleg igen.)

Hajrá!

2018. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Meg fogom kérdezni. Kedves 20/f én (nem mondom mennyi vagyok mert megint kitiltanak) mi már más kategóriába tartozunk de kösz.


Mélyen tisztelt #1 ha a kérdés feladóját hülyének találod akkor nyomd meg mégegyszer azt a kérdőjelet és ne itt villogtasd a bullshit tudásod.köszönöm

2018. dec. 4. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Tőlem nem kérdezte meg a barátom....

A második randin már annyira egymásra voltunk hangolódva, csomó csók, ölelés... hogy végülis én kérdeztem rá, hogy akkor most ez mi? :D és akkor volt köztünk egy kis párbeszéd... megkérdeztem hogy kik csókolóznak így? Mondta hogy a párok... mondom és mi mik vagyunk?🤔 és akkor mondta hogy hát ez kettőnkön múlik... aztán megcsókolt :D nekem ez nem volt teljesen egyértelmű, szóval kicsit később megint megkérdeztem és akkor ott kiderült :D de ott se volt kimondva hogy járunk... kicsit fura szó :D

Szóval mi onnantól kezdve tartjuk számon a kapcsolatunkat :)

De ez még nagyon az eleje... kell pár hónap mire belejössz abba, hogy van valaki aki szeret és neked is szeretned kell őt. :) a kapcsolatot ápolni kell és ezáltal egyre jobban elmélyül. :)


19L

2018. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi 19L, cuki történet, de mint mondtam 3 éveismerem már a lányt és nekem azóta tetszik, szerintem viszont.😄
2018. dec. 5. 15:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Neked tetszik, de ő ezt nem tudja, ha jól értem. Barátok vagytok, de te többet érzel. Azt tudod, hogy ő hogyan érez irántad? Mondjuk akkortól lehet számítani kapcsolatnak, ha úgy tetszik járásnak (a kettő ugyanaz), hogy elmondod neki, hogy érzel, ő viszonozza és akkor megbeszélitek, hogy igen mindketten szeretnétek ha együtt lennétek.
2018. dec. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát haver elmondtam neki mire ő nem válaszolt csak mikor legközelebb taliztunk már vmi másik palival volt aztán messengeren meg azt mondta h

"én az antalt szeretem és szerencsére ez nem viszonzatlan"

Mindezt 3 év után. Ezt a palit meg csak szeptebmer óta ismeri. Most monds meg

2018. dec. 9. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!