Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lenne még esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne még esélyem a lányhoz? Nagyon szerelmes vagyok bele;)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18éves fiu vagyok. Tetszik egy lány 9.óta és most 11. Es vagyok.a történet úgy kezdődött hogy elkezdtünk szemezni az iskolaban orakon, szünetekben, de rolam azt kell tudni, hogy még nem volt nagyon barátnőm szoval nem tudom hogy, hogyan lépjek hozzá oda!szóval sokat szemeztünk azaz egesz 9.ben 6-7 mp eket vagy többet.a problema ott kezdődik hogy nincsen nagyon önbizalmam mivel volt általános iskolában 2 drogos gyerek aki lehúzott.ezek a görcsölések, idegességek állandóan előfordulnak ezert nem tudom magamat adni az iskolaban és ha nem lenne eleg akkor en egy kicsit csendes tipusú fiu vagyok aki csak azokkal beszelet akiket ismer, de a jó az hogy a lány is csöndes szóval ugyan olyanok vagyunk :D. A baj ott kezdődött hogy ha állandóan megláttam őt akkor nem mertem lépni mert féltem, hogy elrontok valamit aztan odaig fajult a dolog hogy mar köszönni sem mertem neki de tudom hogy azt mar megbantam és ez ment egesz evben. Azaz a szemezés nem merek lépni meg ilyenek. Amúgy egy helyes srac vok kúlsőleg de belsőleg meg nem merem magamat adni a sok gatlasaim miatt. Történet folytatódik: 10.ben állandóan szemeztünk ugyan úgy irtam is neki szülinapra karira erre arra de allandoan ekezet nelkül valaszolt a kerdeseimre es rosszul esett!amugy a lanynak meg nem volt fiu baratja a tuttommal.aztan akartam vele beszelni a buszon mivel ugyan arta megyünk haza de ahogy akartam vele beszelgetni oda menni hozzá ő elment a buszmegalóról és a villamoshoz ment és ahogy elment mellettem meg sem nezett.ez nagyon rosszul esett es egesz 5 hónapig depressziód voltam miatta. aztan arra kaptam fel a fejem hogy a lany erdeklödik irantam többször is és ez jól esett nekem. De még mindig nem kérdeztem meg tőle hogy érez e valamit irántam és most 11.es vagyok és megérett a fejem valamennyire xd azaz megtanultam hogy hogyan kell szeretni egy lanyt es en csak arra szeretnek mar menni, hogy őt boldogá tegyem az én életemben mert nekem az iszonyú sokat jelentene! Nyár végén szemeztünk párszor rá is irtam és ugy semlegesen normalisan visszaírt aminek örülök.


SZERINTETEK LENNE MÉG ESÉLYEM A LÁNYHOZ MIVEL ELÉG RÉGÓTA HÚZÓDIK EZ A DOLOG DE MÉG Ő IS NÉZNI SZOKOTT ENGEM CSAK NEM TUDOM HOGY HOGYAN LEHESSEN ÖMBIZALMAM MERT FÉLEK HOGY MÁR NINCS RÁ ESÉLYEM A BUGYUTA ÖNBIZALMAM MIATT :(


TUDNÁTOK IRNI RENDES KOMMENTET A AZOKON KÍVÜL HOGY IDIOTA VAGYOK LÚZER MEG ILYENEK MIVEL ÉN NEM TEHETEK RÓLA HOGY ÉN ILYEN VAGYOK. Esetleg tanácsokat adni hogyan tudnám vissua csábítani meg ilyenek. A normális válaszolóknal elöre is köszönöm!



2018. dec. 5. 20:00
 1/3 anonim válasza:
Igen, persze hogy lenne, hiszen a leírásodból az derült ki, hogy a csajnak is tetszel. De akkor húzz bele, és ha nem is akarod bevallani az érzelmeidet, legalább menj oda hozzá és beszélgess vele, mondd azt, hogy hazakísérnéd vagy ilyesmi. Az a lenyeg hogy ne várj tovább, ha tetszik a lány! Ugye sosem lesz ebből semmi
2018. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze mernék lépni de elötte a többi baratnőivel is kellene beszelgetni hogy ők hogyan viszonyulnak hozzám, de tudom hogy valamennyire bírnak.
2018. dec. 5. 21:05
 3/3 anonim válasza:
Ja az jó ötlet ha osszehaverkodsz a baratnoivel mert az nagyon sokat számít DE LÉPJ!
2018. dec. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!