Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok bejönne egy ilyen este?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bejönne egy ilyen este?

Figyelt kérdés

Bejönne nektek ez a romantikus este?

Tegyük fel jöttök haza valahonnan, munkából, haveroktól akárhonnan, és a pasitok meglep egy ilyen estével.

Beléptek az ajtón, le van kapcsolva a villany és csak gyertyák égnek. Keresgéltek és egyszer csak a pasitok fölkapcsolja a villanyt. Odamegy hozzátok átölel megcsókol stb. Leültet az asztalhoz és romantikus vacsival kezdtek amit ő készített. A vacsi után kicsit még beszélgettek az asztalnál és utána pedig a pasitok beköti a szemeteket. Közben a pasitok enged a kádba vizet, habfűrdőt csinál, gyújt a kád körül gyertyákat. Mikor elkészült után leveszi rólatok a szemkötőt, bementek a fűrdőbe és egy közös fűrdőzéssel folytatódna az este.

A fűrdés után pedig bemennétek a hálószobába,és a pasitok adna nektek egy egész testes finom masszázst.

A masszázs után pedig irány az ágy és a sötétben összebújós filmnézés.


Szóval van egy ilyen ötletem és nagyon szeretném megvalósítani.

Sajnos barátnőm nincs, de sokszor agyalok hogy miket csináljak majd ha lesz barátnőm. Én olyan fajta vagyok aki szeret szokatlan dolgokat tenni, szeretek örömet okozni a másiknak, és tettekkel kimutatni a szeretetem.

Lányok az a kérdésem hogy mennyire örülnétek egy ilyen estének a pasitoktól?

Írjatok véleményt, részletezzétek hogy mi tetszik nagyon és esetleg mi az ami nem tetszik.


17/F



2018. dec. 6. 16:30
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
42%
Szerintem ez nyálas! Nekem nem tetszene! Olyan szinten nyálas hogy alig bírom magamról letörölni! Szerintem indulj el más vonalon és boldog ember leszel! Ne gondolkodj meg elmélkedj, mert az út a gumi nô fele egyrészt másrészt pedig jönnek majd a hasonló kérdések: "Miért nincs barátnőm?" És társai
2018. dec. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
#10: Kis naiv,azt gondolod,hogy az összes hozzászóló 17 éves? 😁 Jó ha 14-15 évesek vannak.
2018. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom csinál ilyeneket. Mondjuk én 19 vagyok, de kb ez a korosztály. Nekem tetszik, de neki sokszor jobban kell, imád lenyűgözni... És imádja ha beletrollkodom a romantikus pillanatokba xd
2018. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
66%
Most miért kell leszólni azokat akiknek tetszene? Illetve a kérdezőt se kéne. Ő ilyen beállítottságú, biztos lesz majd hozzávaló barátnője.
2018. dec. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
64%

erre ráérsz bőven 25-30 évesen, amikor mondjuk megérted, hogy a romantikázás bár jó dolog, de erőltetni képtelenség

amit leírtál, az annak jár, akit szívből szeretsz

ember ilyesmikkel nem bohóckodik pusztán azért, mert egy nő tetszik neki


de majd sok év múlva megérted

2018. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 Nat-P válasza:
69%
Nekem nem tetszene. Egyáltalan nem kreatív, sőt uncsi kicsit,sablonos.Ezt bármelyik lánynak megtudod csinálni. Halesz barátnőd meg fogod érteni, hogy ha örömet akarsz neki szerezni valami olyannal lepd meg ami közel áll hozzá, ami az ő érdeklődése, amit szeret és úgy sokkal belsősegebb lesz a dolog. Nem a gyertyafenytől lesz valami romantikus.
2018. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

17 L. Nekem ez már túl nyálas lenne. Értékelem és meghalalnM, viszont kellemetlenül érezném magam amiatt, hogy ennyi energiát fektetett bele, és azt érezném, hogy nem érdemlem meg.

A masszázst kihagynam, viszont egy összebújós filmnezesben benne lennék

2018. dec. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Az alap elképzelés tényleg jó, de van pár pont, ami nekem nem igazán tetszik és változtatnék rajta.

A fogadtatás és a vacsi az remek, de nem értem, hogy utána minek bekötni a lány szemét, addig amíg vizet engedsz a kádba. Kicsit unalmas lenne pár percig "vakon" ülni, nem?

A habfürdő is nagyon jól hangzik, de én pl. jobban szeretem egyedül áztatni magam a kellemesen forró vízben. Meg talán jobb lenne a fürdőzést a masszázs utánra időzíteni. Gondolom biztosan használnál hozzá masszázsolajokat is, akkor pláne kellemesebb lenne utána fürödni egyet.

Ó, a masszázs! Imádom! Nagyon jó ötlet, de kár lenne a végén filmezéssel folytatni. Végülis, ha már végeztél a kényeztetésemmel, akkor szerintem jogosan várom el utána, hogy szexeljünk is. ;)

Ha a sorrendet nézzük szerintem így jobb lenne: vacsi, filmezés, masszázs és utána a habfürdő.

Egyébként a leírásodban nem találtam semmi szokatlant, egy egészséges párkapcsolatban ezek a dolgok alapból benne vannak, max a gyertyák és hasonló extrák, megtervezés nélkül.


20/L

2018. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, romantikus, és figyelmes gesztus. :)
2018. dec. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Nekem nem egy ilyen estém (+- egy-két rész) volt huszonéves koromban.

(Volt néha szembekötősdi is, de nem fürdővíz engedése miatt...)

Az ember nagyon kreatív tud lenni, csak úgy szárnyal a fantáziája, ha pl. új közösségbe kerül, új impulzusok érik, 'leválik' a szüleiről - pl. egyetemre megy.

2018. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!