Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok bejönne egy ilyen este?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bejönne egy ilyen este?

Figyelt kérdés

Bejönne nektek ez a romantikus este?

Tegyük fel jöttök haza valahonnan, munkából, haveroktól akárhonnan, és a pasitok meglep egy ilyen estével.

Beléptek az ajtón, le van kapcsolva a villany és csak gyertyák égnek. Keresgéltek és egyszer csak a pasitok fölkapcsolja a villanyt. Odamegy hozzátok átölel megcsókol stb. Leültet az asztalhoz és romantikus vacsival kezdtek amit ő készített. A vacsi után kicsit még beszélgettek az asztalnál és utána pedig a pasitok beköti a szemeteket. Közben a pasitok enged a kádba vizet, habfűrdőt csinál, gyújt a kád körül gyertyákat. Mikor elkészült után leveszi rólatok a szemkötőt, bementek a fűrdőbe és egy közös fűrdőzéssel folytatódna az este.

A fűrdés után pedig bemennétek a hálószobába,és a pasitok adna nektek egy egész testes finom masszázst.

A masszázs után pedig irány az ágy és a sötétben összebújós filmnézés.


Szóval van egy ilyen ötletem és nagyon szeretném megvalósítani.

Sajnos barátnőm nincs, de sokszor agyalok hogy miket csináljak majd ha lesz barátnőm. Én olyan fajta vagyok aki szeret szokatlan dolgokat tenni, szeretek örömet okozni a másiknak, és tettekkel kimutatni a szeretetem.

Lányok az a kérdésem hogy mennyire örülnétek egy ilyen estének a pasitoktól?

Írjatok véleményt, részletezzétek hogy mi tetszik nagyon és esetleg mi az ami nem tetszik.


17/F



2018. dec. 6. 16:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nem is tudom... Nekem személy szerint tetszene, de attól függ, hogy milyen a lány. És egyébként is, az ilyen csak a filmekben működik, valami baki biztos becsúszna, és nagyon ciki lenne az egész. Pl. előbb kapcsolja fel a villanyt, mint te, vagy nem ízlik neki a vacsi, vagy elesne a szemkötőben, esetleg nem akarna veled együtt fürdeni. Persze mondom, ez a lánytól is függ, úgyhogy ha majd lesz barátnőd, és pontosítani tudod, hogy milyen, akkor foglalkozz ezzel a kérdéssel.
2019. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Ki nem örülne ennek!Csoda hogy még vannak ilyen fiú!Ha majd lesz barátnőd,biztos meg fog becsülni!Főleg,,hogy egy nehéz nap után így várod!Esküszöm főnyeremény vagy!😊
2019. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
#32: Ez kb. minden második srácnak eszébe jut,de sebaj. Ettől nem kell hasra esni.
2019. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon nagyon nyálas. Fúj. Összekent ez a nyálas édesgetés...
2019. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszene😻
2019. jún. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönne, szerintem tök cuki dolog lenne. Mondjuk a masszázs ám nem örülnék, de csak azért nem, mert azt személy szerint nem igazán szeretem
2019. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!