Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » "Beleszerettem" egy sztátba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Beleszerettem" egy sztátba, most hogyan tovább? Többi lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy "beleszerettem" (nem mondanám szerelemnek, mert nem ismerem, csak celeb ideál, vagy inkább csak naggyon tetszik), és most nem tudom hogy hogyan "szeressek ki" belőle...

Sokan azt mondják, hogy ez nem baj...De én igen is nagy bajnak tartom, mert

-mindig rá gondolok

-nem tudok este aludni tőle (erről még majd mesélek)

-suliba sem tudok már koncentrálni

-a youtube-om mindig az ő vidijeit dobja ki, és olyan rossz érzés fog el

Nem akarok függni egy embertől, nem akarok "szerelmes lenni belé"...


Este azért nem tudok aludni, mert feszült vagyok, állandóan rajta kattogok, és már saját magamat is megőrjítem Arra kelek hajnalba hogy ver a szívem mint állat...És nem tudok vissza aludni sem.


Hogyan kezeljem őt csak egy szimpla embernek ha meglátom? Ne kapjak a fejemhez, hogy úristen, a vérnyomásom az egekben meg stb


Mit tegyek? Veletek volt már ilyen? Normális válaszokat szeretnék...Sokat...És létszi ne rögögjetek ki...Elég nagy bajom már ez nekem így is...



2018. dec. 14. 16:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez ellen nem lehet mit tenni sajnos :-( Az ember nem tudja megváltoztatni az érzéseit, akkor sem, ha szeretné.


Melyik sztár ő?

2018. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem röhöglek ki. Én 42 éves férfi vagyok, és szerelmes vagyok Téa Leoniba. Mondjuk tudok aludni, meg nincs a vérnyomásom az egekben. Meg hát viszonylag ritkán (soha se) találkozok vele. Nem kell csinálni semmi különöset, majd elmúlik.
2018. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1


Finn Wolfhard :/💕

Ismeritek?

2018. dec. 14. 16:52
 4/19 A kérdező kommentje:
Szeretnék már ezen a rajongáson túllépni, mert már nagyon idegesít, hogy nem tudok aludni rendesen, ezáltal ez az egész napi hangulatomra hatással van. Csak hát látom minden nap, mert ő a hátterem😊😅😕
2018. dec. 14. 17:19
 5/19 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen :((
2018. dec. 14. 20:28
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne koncentrálj arra, hogy nem akarsz rágondolni. Hanem csak felejtsd el, töröld őt a gondolataid közül, vagy csak hirtelen válts át más gondolatra. PL mindig amikor eszedbe jut, gondolj gyorsan egy tál palacsintára. Vagy bármi másra, csak ne ő legyen. Irányítsd át, kapcsold át a gondolataidat gyorsan; vagy pedig ürítsd ki az elméd. Még csak arra se koncentrálj, hogy nem akarsz semmire koncentrálni. A videói nézését pedig csökkentsd le heti egyre. Meg amúgyis, ha akarod, először határozd el, tudatosítsd magadban, hogy ő külföldi , valszeg soha nem lesz közöttetek semmi. Vagy legalábbis nagy eséllyel nem, reálisan; utána verd ki fejedből a már fent említett módokon, de ezt tudatosan kell, hogy mindig észreveszed, amikor rá gondolsz, és elterelni a gondolataidat.
2018. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

*Amúgy meg, ne emészd magad azért, mert 'nem lehet a tiéd'; hanem egyszerűen csak örülj, hogy létezik. Én pl a szerelem érzésébe is szerelmes vagyok, tehát egyedül is örülök, hogy létezik a másik; tehát ez nekem pl nem szomorúságot, hanem örömet okozna, meg hogy végre egy ember, aki szerethető, akit lehet szeretni, aki hagyja magát szeretni, mert nem bunkó, és nem beképzelt. Hanem tök aranyos, és ennek te pl örülhetnél. Nem pl, hogy sopánkodsz, mert nem lehet a tiéd:) Örülj neki, hogy ismered (a videóit), és nap mint nap legalább ha csak ilyen formában is, de része lehet az életednek:)

Vagy akár fogd fel rajongásnak, nagyon erőteljes rajongásnak ezt az érzést, és próbálj nem tanúsítani neki nagyobb jelentőséget.

2018. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
*Amúgy meg majd találsz egy elérhető srácot
2018. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
*ezzel is nyugtatgathatod magad, talán ez a gondolat is segíthet neked.
2018. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sok erőt adtál :)
2018. dec. 14. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!