Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » "Beleszerettem" egy sztátba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Beleszerettem" egy sztátba, most hogyan tovább? Többi lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy "beleszerettem" (nem mondanám szerelemnek, mert nem ismerem, csak celeb ideál, vagy inkább csak naggyon tetszik), és most nem tudom hogy hogyan "szeressek ki" belőle...

Sokan azt mondják, hogy ez nem baj...De én igen is nagy bajnak tartom, mert

-mindig rá gondolok

-nem tudok este aludni tőle (erről még majd mesélek)

-suliba sem tudok már koncentrálni

-a youtube-om mindig az ő vidijeit dobja ki, és olyan rossz érzés fog el

Nem akarok függni egy embertől, nem akarok "szerelmes lenni belé"...


Este azért nem tudok aludni, mert feszült vagyok, állandóan rajta kattogok, és már saját magamat is megőrjítem Arra kelek hajnalba hogy ver a szívem mint állat...És nem tudok vissza aludni sem.


Hogyan kezeljem őt csak egy szimpla embernek ha meglátom? Ne kapjak a fejemhez, hogy úristen, a vérnyomásom az egekben meg stb


Mit tegyek? Veletek volt már ilyen? Normális válaszokat szeretnék...Sokat...És létszi ne rögögjetek ki...Elég nagy bajom már ez nekem így is...



2018. dec. 14. 16:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Így névről nem tudtam, hogy ki az, de rákerestem. Richie az AZ-ból :D


Gondolj arra, mennyi minden áll közétek, miért lenne lehetetlen ez a kapcsolat.

- Kanadában lakik, nagyon messze tőled. Gondolom nincs annyi pénzed, hogy csak úgy átruccanj oda, ott lakj amíg találkoztok stb.

- Nyelvi korlátok. Vagy olyan szinten angolból vagy franciából, hogy minden gond nélkül tudnál vele beszélgetni?

- A találkozás lehetetlensége. Valószínűleg nem olyan helyekre jár, mint te itthon.

- Az ő ízlése. Nagyon nem biztos, hogy bejönnél neki külsőre.

- A többi lány. Rengeteg csajszi veszi körbe, ha a külseje miatt nem is, de a hírneve meg a pénze mindenkit bevonz. Akkora választékból sajnos minden bizonnyal találna olyat, aki jobban tetszene neki nálad, és ráadásul nem magyar akcentussal beszélné az ő anyanyelvét.

2018. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Utolsó


Igen, tudom hogy naggyon messze lakik tőlem, és lehetetlenség szinte hogy találkozzunk...


Köszönöm ezt a hosszú, hasznos választ!😊

2018. dec. 16. 08:12
 13/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Én azt hiszem, profi vagyok az általad bemutatót kérdésben. (sajnos) :P

Most 3. éve vagyok szerelmes a "plátói emberkémbe", pedig ezer módon próbáltam elfelejteni. Végül arra jutottam, hogy inkább hasznot húzok az esetből, és írtam egy könyvet az illetővel kapcsolatban. :D

Azóta tetszettek elérhető fiúk is, sőt, perpillanat is tetszik egy, de ha választani kéne bármelyikük és Ő között, akk azt hiszem, mind repülnének a magmakamrába. XD

Tudom, nem volt túl konstruktív a válaszom, igazából csak azért írtam, hogy tudd, nem vagy egyedül, más is sz*pik hasonló dolog miatt, már időtlen idők óta...

2018. dec. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát ettől nagyon félek, hogy majd mindenkiben csak őt keresem... :((
2018. dec. 16. 18:11
 15/19 anonim ***** válasza:

Én érdekes mód nem... Mármint a srácok, akik tetszettek/ a srác, aki tetszik, egyáltalán nem hasonlít a plátói szerelmemhez, vagy legalábbis elhanyagolható a hasonlóság... Talán annyi, hogy mindegyikük okos és kitartó/elszánt, ezek a tulajdonságok nagyon imponálnak, úgyhogy alapfeltételei azoknak, hogy valaki iránt vonzalmat érezzek...

(Előző válaszoló voltam)

2018. dec. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
*annak
2018. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Utolsó


Én úgy értettem, hogy mondjuk van egy tökre rendes vagy helyes fiú, de nem érdekel vagy nem veszed észre, mert neked csak a plátói "szerelmed" kell. Nála nincsen jobb. Ő a tökéletes. Remélem ilyen nálam nem fordul majd elő... :/ :(

2018. dec. 16. 21:36
 18/19 anonim ***** válasza:

Én youtuberekkel vagyok így.

Több hónapja megtetszett WillNE, bár álmatlanság úgy alapjáraton zaklat, neki ehhez semmi köze, viszont..A barátnőjére rohadt féltékeny vagyok, és nem akarok az lenni, hanem támogatni akarom őket, mint a rendes fanok..:(

Ez miatt meg rosszul érzem magam + a féltékenység, ami nyomja a szívem 😅

A napokban pedig MaxMoeFoe jön be nagyon..De viszont őt és a barátnőjét tökre támogatom, édesek és a féltékenység sem gyötör. Ami remek:D

2018. dec. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Hát igaz, hogy Finn-nek nincsen barátnője, de nekem az az érzés gyötör, hogy nem találkozhatunk vagy ilyesmi :(

De nem baaaj...Beküldtem egy képet collage-ba, ahogyan felköszöntöm, mert holnap lesz a születésnapja😊💞

Instán meg már találtam egy másik fiút, aki sokkal elérhetőbb...😅 Szóval a Finn korszaknak lassan vége...Remélem.... :D

2018. dec. 22. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!