Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most tettszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tettszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam aki mostanában egyre többször beszél velem,multkor bókolt is,hogy milyen okos és jóp nevelt vagyok. Ahányszor beszélünk kb.minden második mondatának az elején kimondja a nevem. Az zavar viszont össze,hogy sok lányal beszélget viszont célozgatott már arra ,hogy tettszek neki mert mondta már,hogy az osztályból tettszik neki egy lány mindig oda jön hozzám és a barátnőimhez és ezt kérdezi: "Miről beszéltek csajos tma szerelem?" Akkor most csak barátkozni akar vagy tettszek neki?

Tudom ti ezt nem tudhatjtok meg kérdezzem meg,de eléggé félénk vagyok.



2018. dec. 15. 13:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért valamit elállítottam a telefonom billentyűzetén és még az újjat nem szoktam meg.
2018. dec. 15. 13:13
 2/12 anonim ***** válasza:
Ebből meg nem következtetnek semmire
2018. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ebből tényleg ne következtess semmire se. Ha tetszel neki, akkor előbb-utóbb nyilvánvaló dolgokat fog tenni, amiből biztosan fogod tudni, hogy mit érez. Amíg nem lép egyértelműen, addig szerintem kár ilyeneken gondolkodni, mert lehet, hogy ő másképp gondolja.

Azt tudom javasolni neked, hogy várj a lépésére.

2018. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Volt egy srác aki ugyan ezt csinálta velem. Évekig fülig szerelmes voltam belé, de aztán mikor nem lett semmi rájöttem hogy csak játszott velem. Ne szerelmesed belé, mert lehet hogy a végén összetöri a szíved.
2018. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4, ha ugyan ezt csinálta veled, akkor nem játszott veled. Max. csak te képzeltél bele túl sokat:D
2018. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem nem is ltem bele magam csak kiváncsi vagyok. Amúgy mostanában szemez velem az órákon mikor beszélünk felém fordul a szemembe néz llandóan mosolyog a közelembe. Ez is csak a barátsg jele? Mert kb. 1,5 éve jóba vagyunk és úgy fl éve barátok vagyunk csak tett pár furcsa cselekményt ami össze zavart. Várok hogy lesz e további jel.
2018. dec. 15. 18:20
 7/12 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM AZ EDDIGI VÁLASZOKAT!!!!!
2018. dec. 15. 18:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Vagy mondjuk kezdeményezhetnél te, vagy számon kéred, hogy miért küld ilyen jeleket feléd, mert ebből te csak arra tudsz következtetni, hogy bejössz neki...


Várhatod a sült galambot, hogy berepüljön az ablakon de egy kapcsolathoz két ember kell....

2018. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy két ember kell de írtam hogy szégyenlős vagyon plusz szerintem fiatal vagyok még ahoz hogy kezdeményezzek és picit éretlennek látom magam egy kapcsolathoz de kitudja. Jeleket pedig szerintem küldtem szemezek néha vele beszélgetéskor teljesen felé fordulok stb.
2018. dec. 15. 23:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az előttem szólókra, kérdező. Ha egy fiú mindig oda jön hozzád, beszélgetést kezdeményez, biztos lehetsz benne, hogy nem a Máriagyűd/Karakószörcsök öregfiúk mérkőzés második félidejű szögletarányáról akar többet megtudni, hanem komolyabb céljai vannak veled. Hogy aztán ezek a célok meddig mutatnak, azt majd a kapcsolat későbbi szakasza dönti majd el.
2018. dec. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!