Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most tettszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tettszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam aki mostanában egyre többször beszél velem,multkor bókolt is,hogy milyen okos és jóp nevelt vagyok. Ahányszor beszélünk kb.minden második mondatának az elején kimondja a nevem. Az zavar viszont össze,hogy sok lányal beszélget viszont célozgatott már arra ,hogy tettszek neki mert mondta már,hogy az osztályból tettszik neki egy lány mindig oda jön hozzám és a barátnőimhez és ezt kérdezi: "Miről beszéltek csajos tma szerelem?" Akkor most csak barátkozni akar vagy tettszek neki?

Tudom ti ezt nem tudhatjtok meg kérdezzem meg,de eléggé félénk vagyok.



2018. dec. 15. 13:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es ennél nagyobb hülyeséget nem is mondhattál volna...

Én like a "egy fiú" (mer az vok) én számtalanszor szoktam beszélgetni, érdeklődni, visszamosolyogni stb. olyan lányra aki egyáltalán nem jön be...

Szóval ennek 50%-50% aranyú esélye van annak, hogy bejön-e a srácnak a kérdező, nem pedig 100%.

Tipp: a megoldást úgy lehet kideríteni, ha a fiútól megkérdezzük, hogy bejön-e neki a kérdező? Amire a válasza igen vagy nem lehet az az a kettő válaszból ha bármelyiket választja akkor arra 50% esély van, hogy melyiket fogja mondani.


Kérdezőnek a re re: mindig vannak kifogások, szégyenlőske, de viszont senki nem mondta, hogy neked kell kezdeményezni. Adj olyan jeleket amikkel biztosan érthetővé válik a számára, hogy arra vársz, hogy kezdeményezzen feléd.

Vagy menj oda hozzá és jelentsd ki, hogy arra vársz....

Mert lehet, hogy a srác kezdeményezne csak, lehet neki is ilyen kifogásai vannak....

Ha nem lép egyikőtök se nem lesz semmi, ha valaki lép van esély arra is, hogy kapcsolat lehessen belőle, de ha te csak vársz az olyan mint ha nem is tennél semmit, már pedig 1 kapcsolathoz 2 ember kell.

2018. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. dec. 18. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!