Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulóban van egy kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulóban van egy kapcsolatom egy lánnyal, viszont van, ami nem hagyj nyugodni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és lány. Egy jó ideje érzem azt, hogy a lányok is tetszenek viszont konkrét esetem még egy lánnyal sem volt. Nem vagyok tisztában teljesen az érzéseimmel, de ki szeretném deríteni, hogy hogy állok a leszbikus dolgokhoz.

Van egy lány akivel egy jó ideje beszélgetek neten, és ő leszbikus. Nagyon megkedveltük egymást, és meg is beszéltünk egy találkozót, ahol kétségtelen, hogy meg fogjuk egymást csókolni.

Tudom, hogy furcsa, de félek ettől egy kicsit, annak ellenére, hogy szívesen megcsókolnám. A gond az, hogy nekem akkor fog kiderülni valószínűleg az identitásom, ha történik valami komolyabb, legyen az csók, vagy bármi egyéb.

Nem magától attól félek, hogy barátnőm lesz, hanem attól, hogy hogyan fogok reagálni. Mert minden akkor fog kiderülni.

Tanácsokat szeretnék kérni Tőletek, hogy hogyan tudnék megnyugodni, vagy másképp kezelni a helyzetet. A lányt nem akarom megbántani, mert eléggé megtetszett. Emiatt szeretnék tanácsokat kérni. Mit csináljak másképp, hogy ő ne lássa majd rajtam azt a kis félelmet, mert nem szeretném elijeszteni, és nem akarom elveszíteni.

Előre is köszönöm a tanácsokat. :)



2018. dec. 25. 17:54
 1/6 anonim válasza:

Először is fontos hogy ne parázz rá,mert annál rosszabb!

Másodszor,nem lesz semmi baj,csak csókold meg,és élvezd ki azt a pár másodpercet akkor is,ha a csók közben rájössz hogy nem vagy leszbikus.. meg nemhiszem hogy lesz annyira hosszú egy csók hogy közben ezt eldöntsd.

2018. dec. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

17 évesen még lehet, hogy nem vagy teljesen határozott ebben.

Később még változhatnak a dolgok, szóval csak nyugodtan.

2018. dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BTB5 válasza:
100%
Nem feltétlenül a kétvéglet (hetero és meleg) van. Lehet, hogy biszexuális vagy, de még rengeteg más lehetőség is van.
2018. dec. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én kiskorom óta tudom, hogy biszex vagyok, szóval ez nem kor kérdése, már 10 évesen tudtam.

24N

2018. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha még aktuális lenne és szeretnél valakivel beszélni kicsit erről, akkor dobj egy üzit, én szívesen meghallhatlak :)
2018. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, ha szeretnél.
2019. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!