Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, hogy elfelejtsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy elfelejtsem őt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe nagyon szerelmes vagyok😔állandóan rá tudok gondolni napközbe alig birom ki az este 10-11 órát mire ír szenvedek addig egésznap. (Azért nem én irok rá mert megbeszéltük mindig ő fog rám írni)

Nem tudom mit tehetnék ,hogy ne gondoljak rá ennyit😔😔



2019. jan. 2. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Jesszus...foglald le magad, találj hobbit, olvass, tanulj, mosogass, takaríts...

Mi lesz így veled az életben, ha képtelen vagy másra is koncentrálni és csak a pasi éltet?

2019. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell elfelejtened. Szerelmes vagy belé. Ugyanígy vagyok én is, csak fiú vagyok. Szerelmes vagyok egy lányba, de nem tudom elfelejteni, és nem is akarom elfelejteni. Lépj Te is, írj rá. Sokkal jobb érzés lesz, hidd el! Ne akard elfelejteni.
2019. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Gondolom az 1. Az mindenkinél ilyen. Foglald le magad valamivel. Más lehetőség nincs.
2019. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondoltál már rá, hogy bevald neki az érzéseidet?

(Amúgy, ha nagyon el akarod felejteni, akkor menj el a haverjaiddal csavarogni, olvas, takaríts,...stb. De, ha ennyire szenvedsz akkor lépj valamit ...hívd el valahova pl: séta, mozi... meg ilyenek)

2019. jan. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!