Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok a bátyám barátjába, de a bátyám szerint csak meg akar?

Figyelt kérdés

Tetszik nagyon a bátyám haverja(19 éves), már 1 éve ismerem. Rendes srác, mindig kedves volt hozzám de nem nyomult. Azt hittem, hogy nem tetszek neki. Kérdezgettem a báryámat róla és rájött hogy tetszik nekem. Szerintem elmondta neki a bátyám, mert azóta irogat nekem. Mondogatja, hogy szexi vagyok, meg szivesen lenne velem tobbet. A batyam szerint csak szexet akar, ugyhogy nem merek kozeledni most meg en. Vagy az is lehet, hogy a batyam hazudik?

Szerintetek?

17/lány



2019. jan. 8. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Minden lehet. Ha tetszik a srác, ismerkedj vele!
2019. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja,oszt majd meg tudod hogy mit is akart volna tőled,eddig úgy is csak találgatsz hogy hogyis van ez 😂
2019. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
ÉS ha csak azt akar, akkor mi van. Dugjatok egy jót, hadd recsegjen az az ágy.
2019. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék csak szexet.

Normális kapcsolatra vágyom, nem dugásra.

2019. jan. 8. 14:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyeneket írogat, hogy szexi vagy, az nem akarhat mást. Ha el kezdek valakivel írogatni, nem azzal fogom kezdeni, hogy szexi vagy, max szimpatikus, és szívesen megismerném. Nem azt, hogy szexi vagy, találkozzunk mán...
2019. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ismerkedj vele és ne add oda magad rögtön; az első 2-3 hónapban semmiképpen. Akkor kiderül, hogy akar-e mást is mint szexet. Addig nem vár rá ha csak az kell neki
2019. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Húzd egy kicsit az időt még..találkozgass vele.Beszéljetek,írjatok sokat egymásnak.Aztán hátha kibukik mit akar.Ha csak azt otthagyod. Ha kiderül hogy csak a bátyád adta a löketet neki akkor meg nyert ügyed van. Könnyen ne add magad semmiképp sem ha nem akarod ;).Nem kell a dolgokat elsietni ráérsz fiatal vagy még hála az égnek :D . De ha tényleg csinos vagy, abban semmi sincs hogy azt mondja hogy szexi vagy..teljesen természetes bók..nem is bunkó szerintem :).Remélem tudtam segíteni.Szép napot!
2019. jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ápolt vagyok, de átlagos...

Igazából ismerkednék, csak kicsit zavar, hogy mindig azzal jön mi a szexi rajtam.

2019. jan. 8. 15:01
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen fiús dolog nyugi ;). Nektek is van hogy meg kell érteni dolgokat :).
2019. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hallgass a bátyádra, elvégre ő ismeri jobban.
2019. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!