Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok a bátyám barátjába, de a bátyám szerint csak meg akar?

Figyelt kérdés

Tetszik nagyon a bátyám haverja(19 éves), már 1 éve ismerem. Rendes srác, mindig kedves volt hozzám de nem nyomult. Azt hittem, hogy nem tetszek neki. Kérdezgettem a báryámat róla és rájött hogy tetszik nekem. Szerintem elmondta neki a bátyám, mert azóta irogat nekem. Mondogatja, hogy szexi vagyok, meg szivesen lenne velem tobbet. A batyam szerint csak szexet akar, ugyhogy nem merek kozeledni most meg en. Vagy az is lehet, hogy a batyam hazudik?

Szerintetek?

17/lány



2019. jan. 8. 13:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hallgasd a batyadra! O jobban ismeri!
2019. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korban mindenki csak dugni akar! De van aki megjárja, és kénytelen nősülni.
2019. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bele ne menj. Nem ő az egyetlen kan körülötted.
2019. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!