Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesek vagyunk egymásba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagyunk egymásba, de nem merjük elmondani!?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom, akinek nagyon gyanús hogy tetszem. Én is beleszerettem... de nem mondja el nekem,nem kezdeményez, és én sem merek,mert a baratságunk menne tönkre tőle, Mit tegyünk?

2019. jan. 19. 11:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#9: Azt nem érted,hogy ahol vonzalom van,ott nincs barátság,mert barátokhoz nem vonzódunk. Akihez vonzódunk,az többé nem a barátunk. Barátságban baráti érzelmek vannak, a vonzalom és a szerelem az más.

Amiről te írtál,az egy megalkuvó kapcsolat,ahol az egyik fél nem akar többet,a másik meg ebbe beletörődik és fenn próbálja tartani a viszonyt "barátság" néven.

Ha elképzelsz egy táblázatot a barátság címszóval,alatta nem fogsz olyan szavakat találni,mint vonzalom és szerelem. Mert nem tartoznak ilyen tulajdonság egy valódi barátságba. Gondolom te nem vonzódsz a barátaidhoz. Vagy igen?

Akárhogy csűrjűk csavarjuk,ha nem jön össze a kapcsolat,ebből max barátság nak nevezett beszélő viszony lesz,mert ahol vonzalom vagy szerelem van,ott mindig is lesz valami.

Ez az emberi kapcsolat előbb utóbb felbomlik, általában az elutasított fél miatt,aki talál valaki mást vagy csak teher lesz számára a kapcsolat,mivel az érzés változatlan,amit a partner nem viszonoz,és örökre kínozni nem fogja magát senki.

Kérdező,ez a két út van. Az egyik,hogy össze jöttök,a másik az,hogy nem,és akkor szerelmes leszel viszonzatlanul, onnantól kezdve a kapcsolat fenntartásával Csak magadnak ártasz.

2019. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!