Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi történt velem? Nem értem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem? Nem értem, teljesen elundorodtam magamtol!

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel 5-6 hónapja beszélgetek folyamatosan, és megvoltam érte ôrülve. De ez a minapokban megváltozott, teljesen elidegenedtem valamiért tôle lelkileg.

Elvettem a szüzességét, és már nem nagyon izgat ez az egész dolog. Nem tudom mit csináljak, mit tegyek? Nagyon undorítónak tartom ezt, nem akarom kihasználni....



2019. jan. 20. 17:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez elég szenya dolog volt már nem azért

De jobban fog fájni ha sajnalatbol lennel vele

Ez egy ilyen fellángolás szeruseg volt

De akkor se kellett volna

2019. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
hogyan erted hogy szenya? 🤔
2019. jan. 20. 17:48
 3/29 anonim ***** válasza:
79%

Hat úgy h szemetseg volt lefeküdni vele aztán ra pár napra meg eldobni mint egy rongyot

Mostmár erted?😬

2019. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
igen, szemetseg. Nem tehetek rola, megvoltam érte bolondulva. Most meg hogy megtörtént, nem is nagyon izgat ez az egesz dolog.
2019. jan. 20. 18:03
 5/29 anonim ***** válasza:

Ahh

Akkor csak addig kellett amíg meg nem kaptad?

2019. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

hát valóban elég undorító húzás volt, jól látod

legalább megpróbálhatnád megismerni őt normális keretek között, hátha a szexuális feszkón túl tudsz lépni ezek után és a fejeddel gondolkozol

ha nem megy, akkor nyilván ez van, de azért megpróbálhatnád

2019. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nagyon kellett nekem, és megkaptam. Megtettem mindent hogy megkaphassam ôt. Nem is én akartam lefeküdni, ô szerette volna elveszítenie a szüzességét velem.

Most akkor mit csináljak most? Nagyon retekul erzem magam

2019. jan. 20. 18:09
 8/29 anonim ***** válasza:

Hat azt el is hiszem

De nem tudsz mást csinálni

Mert ha maradsz is vele akkor mindkettőtöknek szr lenne

De azért vegyel neki egy csokit és ne neten magyarázd el ezeket neki

2019. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
De faxom annyira megkedveltek a szulei is, a hugai is. Nagyon gaz lenne egybol masnapra dobni ot, nagyon hulladek lenne
2019. jan. 20. 18:13
 10/29 anonim ***** válasza:
Hogy mit tudsz csinálni ez ügyben? el mondod neki az igazat, miként gondolsz róla és el felejtitek egymást, nem kell ennél tovább ragozni!
2019. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!