Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi történt velem? Nem értem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem? Nem értem, teljesen elundorodtam magamtol!

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel 5-6 hónapja beszélgetek folyamatosan, és megvoltam érte ôrülve. De ez a minapokban megváltozott, teljesen elidegenedtem valamiért tôle lelkileg.

Elvettem a szüzességét, és már nem nagyon izgat ez az egész dolog. Nem tudom mit csináljak, mit tegyek? Nagyon undorítónak tartom ezt, nem akarom kihasználni....



2019. jan. 20. 17:39
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Nincs rossz teste, csak ilyen téren nem láttam benne azt a tüzet amit látni szerettem volna benne.

Orgazmushoz elértünk, de gyorsan inkább abba is hagyatta velem, nem akarta megtapasztalni azt hogy milyen. (Mert a vegenel jart, es pisilos erzese volt neki) es ezert inkabb abba is hagytuk, mert felt tole hogy orgazmus közben bepisil.

2019. jan. 20. 18:29
 22/29 anonim ***** válasza:

Hat de akkor mondtad volna h mindegy

Irányítani meg kene tanulni

2019. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
iranyitom, egesz vegig iranyitottam. En dominaltam az aktust. Mindent en csinaltam, mindent úgy tettem meg hogy neki a legjobb legyen.
2019. jan. 20. 18:33
 24/29 A kérdező kommentje:
Meg persze hogy nekem is az legyen, de nem volt valami jo...
2019. jan. 20. 18:33
 25/29 anonim ***** válasza:

Akkor meg mondd neki h miket csináljon h neked is jó legyen

Azért emiatt ne dobd ki, probald meg mégegyszer

2019. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

de akkor is neki ez volt az első (!!!), szvl nem értem, hogy ezt miért nem érted...

nem lesz belőle azonnal szexistennő

egy alkalom után én nem írnék le senkit

olyan van, hogy szexuálisan nem illetek össze, de az mondjuk nem a szüzesség elvesztése után rögtön derül ki... a kapcsolatotoknak még nulla mélysége van, valszeg ő meg rohadtul izgult is, nem is ismeritek egymás testét

igazából tökre nem értelek már, hogy mi a problémád...

2019. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok hivatalosan is fuckoboy lettél😀
2019. jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rágódnék ennyit ezen a téren. Figyelj, amég végig őszinte voltál vele addig szerintem nem kell ezt kihasználásként megélned. Nem használtad ki, azt tetted amit éreztél, semmi rosszat nem csináltál szándékosan.


Nyilván szar a helyzet de ezen nem fog segíteni az, hogy rágódsz rajta. Szerintem várj 1-2 hetet, nézd meg hogyan alakul a dolog, próbáld megbeszélni vele, legyél végig őszinte és támogasd amennyire tudod.


Itt a kommentelők nagyrésze lány, emiatt kicsit félrehúz a vélemény de hidd el, hogy nem hagysz benne hatalmas tüskét ha nem prosztó módon intézed a dolgot. Ha szakítani is szeretnél vele, legyél kedves, odaadó, személyesen csináld, mondd el az igazat, öleld meg.


A lényeg, hogy érezted vele és mondd is neki, hogy ő ettől még vonzó lány, kedves, aranyos. Ne cseszd szét az önbecsülését azzal, hogy neten vágod ki annyival, hogy már nem áll fel rá és akkor néhány hónap alatt túllendül a dolgon.


Mindenképp szar lesz neki, a legtöbb és a legbecsületesebb dolog amit tenni tudsz az az, hogy minél kisebb sérülést okozol neki és az önbecsülését megőrzöd.


Nem populáris vélemény amit írtam, ettől függetlenül igaz.

2019. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
45%
Azt lehet kihasználni aki hagyja :D Mondtam én már csajnak azt is hogy szeretem csak ledobja a bugyit végre azóta se beszéltem vele xD
2019. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!