Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány az osztályomb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az osztályomból, körülbelül egy évvel fiatalabb nálam. Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Igen, tudom ez már a háromszázezredik ilyen kérdés. Nagyon tetszik. Ovi óta ismerem, most gimisek vagyunk.

Okos, művelt, kedves, és sosem beszél csúnyán. Sokszor mellém ül órákon, és szülinapon is, mikor páros feladatok voltak, mindig nyafogott, hogy velem lehessen párban. De van egy másik fiú is az osztályban, ő mellé is szokott ülni, és beszélgetni vele, és ez borzasztóan fáj, éget, mintha tőrt forgatnának a szívemben, vagy forró máglyán égetnék lelkemet. Értelmes válaszokat szeretnék!



2019. jan. 25. 16:25
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
A körülmények miatt, nem fogom neki elmondani, van egy barátnője, akivel születésünk óta ismerjük egymást, és már tavaly óta nem vagyok vele jóban, és azóta biztos, hogy beszéltek rólam, mert sokszor mellém ült a számomra kedves leányzó. Úgy gondolom, elmondta a velem kapcsolatos elég gáz dolgokat, meg még színezett is rajta. Azért hiszem ezt, mert egy ideje, konkrétan lesz*r és egy másik barátnője rám is pirított, hogy üljek el mellőle, mert az az ő helye. Bocsánat, ha egy kicsit összeszedetlen az egész, de kemény 57 órája vagyok talpon.
2019. febr. 12. 15:53
 22/48 anonim ***** válasza:

Jó,h a lényegre törtél!

Csináld azt, hogy ha "kettesben" vagytok,akkor pröbáld neki elmondani,ha sikerül akkor ne is foglalkozz,hogy mit gindol.majd rólad mert te nem fogsz úgy viselkedni!

Ha nem,akkor vagy hagyod vagy nem,ezer szép lány van még a világon

2019. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Mit léptél?
2019. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Semmit, nem mondtam el. Elfolytom magamban az érzést. Próbálok nem rá nézni és gondolni.
2019. febr. 16. 22:51
 25/48 anonim ***** válasza:
Ha félsz,mint én akkor ez is egy megoldás,lesz még elég nő az életedben :)
2019. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2019. febr. 20. 19:34
 27/48 A kérdező kommentje:
Ma itt volt nálam egy régi lány barátom, aki elég jó barátnője ennek a leányzónak. Elmondta a lányról, hogy tetszem neki. Szünet után bepróbálkozok nála.
2019. ápr. 18. 23:26
 28/48 anonim ***** válasza:
Oké,sok sikert :))
2019. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Majd írd meg,higy mi lett a vége
2019. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Na, a helyzet az, hogy Szerdán lesz az első nap szünet után. Beszéltem azóta a közös barátunkkal, és mondta, hogy ne rohanjam le, mert egy picit lehet megijed.
2019. ápr. 22. 21:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!