Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány az osztályomb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az osztályomból, körülbelül egy évvel fiatalabb nálam. Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Igen, tudom ez már a háromszázezredik ilyen kérdés. Nagyon tetszik. Ovi óta ismerem, most gimisek vagyunk.

Okos, művelt, kedves, és sosem beszél csúnyán. Sokszor mellém ül órákon, és szülinapon is, mikor páros feladatok voltak, mindig nyafogott, hogy velem lehessen párban. De van egy másik fiú is az osztályban, ő mellé is szokott ülni, és beszélgetni vele, és ez borzasztóan fáj, éget, mintha tőrt forgatnának a szívemben, vagy forró máglyán égetnék lelkemet. Értelmes válaszokat szeretnék!



2019. jan. 25. 16:25
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon ritkán jutok géphez mostanában, mert nyertem egy országos 20. törit, és most mind a kettő töritanár lerohant vagy hat újabb versennyel és prezivel, meg előtte Tudományos Diákköri Konferencián tartottam előadásokat arra készültem. Szóval, most egy kicsit kivagyok, remélem össze fog jönni az egész, akkor teljesnek érezném az életem.
2019. ápr. 22. 21:30
 32/48 A kérdező kommentje:
Összejöttem vele egy közös barátunk segítségével. Kiderült, hogy ő is hónapok óta vágyott már rám.
2019. ápr. 24. 18:33
 33/48 anonim ***** válasza:

Leírod a story t?

Pl hogy mit mondtál neki?

Hogy így mi történt :))

2019. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Hát, ez úgy történt, hogy eljött hozzám a közös barátnőnk, aztán azt mondta nekem: -Képzeld mit tudtam meg! A (xy) szerelmes beléd. -próbáltam titkolni a meglepettségem és boldogságaom, szerintem nem sikerült xd- Mondom: Tényleg? Hm... jó nekem így egyedül.

Aztán másnap ráírtam, hogy gondolkodtam a tegnapi beszélgetésünkönk XY-al kapcsolatban, és szeretnék vele foglalkozni. Aztán elmondta XY-nak és ráírtam, XY-ra, hogy többet érzek iránta mint azt mások gondolnák. Azt mondta ő is. Megbeszéltük vele, hogy jövő héten valamelyik nap átbeszéljük az egész helyzetet

2019. ápr. 26. 09:11
 35/48 anonim ***** válasza:
Így kell ezt grt! :)))
2019. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
A napokban nem tudtam vele találkozni, mert beteg vagyok, így hát Messengeren beszélgettem vele, oda van értem, és én is érte. :') Én el is felejtettem a sok év alatt, hogy ez ilyen könnyen megy. Tudjátok, nekem volt egy pár rossz végződésű kapcsolatom, és nagyon sokszor elutasítottak. Arcra azt mondják vonzó vagyok, csakhátdagiahasikám, szóval ez volt a másik indok amiért nem mertem/tudtam kezdeményezni sosem. Most segítettek nekem, és nagyon boldog vagyok, köszönöm a ti segítségeteket is!
2019. ápr. 27. 14:38
 37/48 anonim ***** válasza:
:))
2019. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

Most szerdán találkozom vele. Megtudtam mi a kedvenc csokija, azt veszek neki, elviszem sétálni meg fagyizni.

:) Milyen ötletetek van még, mit csináljak?

2019. ápr. 29. 17:02
 39/48 A kérdező kommentje:
Na, találkoztam vele, egész jól ment, kapott csokit, beszélgettünk, aztán jött egy másik osztálytársunk, majdnem sírt, vedelte a "Höll"-t, meg cigizett, köszönt, leült mellénk és mondta, hogy dobta a barátnője, (aki egyébként szintén a mi osztályunkból való) elbeszélte, hogy hogyan, és miért. Ezért kicsit meglett bombázva a randi vége, de nem volt nagy gond. :/
2019. máj. 7. 22:47
 40/48 anonim ***** válasza:
Ha vmi kérdésed van akkor írd :))
2019. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!