Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most mi az ábra?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi az ábra? Tetszek neki?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy egy fiú rámírt. A legjobb barátom eby barátja. Nagyon jól kijövünk egymással és nagyon jó vele beszélgetni. Mostanában kezdett el küldeni ilyen szívecskés emojikat. És olyanokat ír, hogy rá mindig számíthatok és megbizhatok benne.

Egy nagyon édes, cuki, kedves, figyelmes és törődő fiúról van szó.



2019. febr. 3. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tetszel neki, vagy magába bolondít, használ és eldob. Személyesen találkoztatok már? Akkor hogy viselkedik?
2019. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy kedvel, de még ne bízd el magad.

Az is lehet, hogy mint egy barátra vagy, mint egy testvérre tekint rád.

Azért én mégis a felé hajlok, hogy érez irántad valamit.

2019. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Könnyen kiismerem az embereket. Nem olyan, hogy valakit kihasználjon. Szimplán ilyen a természete, vagyis kedves. És nem azért ír ilyeneket, hogy magába bolodítsa a másikat. Videóchaten beszéltem eddig vele, de a héten fogunk találkozni is.
2019. febr. 3. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, de ja, vedd figyelembe, amit az előzőek mondtak. Mondjuk, ha törődő, ismered, és tudod, hogy nem olyan fajta, aki kihaszál, akkor talán nem kell aggódnod. Nekem is az a kérdésem, hogy találkoztatok-e már kettesben?
2019. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közben válaszoltál. Igen, nem kérdés véleményem szerint.
2019. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"könnyen kiismerem az embereket"

Akkor miert kérdezed?

2019. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!