Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelenthet valamit? Tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit? Tetszek neki?

Figyelt kérdés
Egy felsőbb éves lányról van szó, aki 1 évvel jár fölöttem, de kb. egy idősek vagyunk, mivel évvesztes vagyok. Én sem vagyok vak, ezért lettem figyelmes arra, hogy általában amikor a közelébe kerülök engem néz, legyen az messziről vagy távolról. Ezt már a múlt évben is felfedeztem, de nem akartam és most sem tudok hozzá sok reményét fűzni, mivel elég ismert a gimiben. Pontosabban a barátnője, de nyilván így Ő is. Amikor rám néz próbálok szemkontaktust felvenni vele, vagyis csak próbálnék, de eléggé be vagyok tojva, még az ilyenektől is.

2018. dec. 5. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelenthet valamit, igen.
2018. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez, csak én vagyok a lány. A srác fiatalabb tőlem, végzős vagyok, ő pedig tizedikes. Mindig nézzük egymást, a haverjai szólongatják mikor ott vagyok, ő produkálja magát... bár nem tudom, lehet csak azért néz mert én nézem :D Plusz ahogy a te esetedben is, szerintem ő is tart tőlem úgymond egy kicsit.

Szerintem tetszel neki, különben nem nézne!:) Azt javaslom hogy először csak köszönj neki, utána lehet ő is kezdeményez. Ne félj tőle! Lehet arra vár hogy végre történjen valami.

Sok sikert! ;)


18/L

2018. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!