KezdƑoldal » Tini pĂĄrkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiu, de nem...

Figyelem! A Tini pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei 16 Ă©ven felĂŒli lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 16 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu, de nem tudom, hogy tetszek-e neki. Szerintetek mit tegyek? 😂

Figyelt kérdés

Egesz nyaron kezdodott.

Elsore csak baratkent tekintettem ra, de most ugy erzem beleszerettem. Ha nem latom mindig hianyzik, es szamitokra hogy hatha lathatom. Kulonben, mindig sokat beszelgetunk, es figyel arra amirol eppen en beszelek. Minden kepem likeolja fb.-n es instan is. (tudom ez nem jelent sokat, de masnak figyelem es a tobbsegnek nem szokta) Egyszer odairta, hogy nagyon szep kep az egyik profilomhoz🙃🙃😊 Meg messengeren sokszor kuld ilyen korleveleket, integetos hulyeseget, de allitolag masoknak nem szokta:3:3 Kerlek segitsetek, hogy mondjam el neki??đŸ’œđŸ’œâ€ïž



2018. dec. 10. 16:16
 1/7 anonim ***** vĂĄlasza:
Honnan tudod hogy måsnak nem szokott? Ɛ mondta?
2018. dec. 10. 16:33
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/7 anonim ***** vĂĄlasza:
86%

BrutĂĄlis, hĂĄny Ă©ves vagy? :D

A kérdésre vålaszolva: Személyesen, nyugodtsågban,

2018. dec. 10. 16:58
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/7 anonim ***** vĂĄlasza:
Ugyan mĂĄr, te ĂĄlomvilĂĄgban vagy ha azt hiszed,hogy akar tƑled valamit, csak csapja a szelet neked mert rĂĄjött arra, hogy kiszĂșrtad, innentƑl mĂĄr a markĂĄban vagy, csak kĂ©sƑbb fogsz rĂĄjönni, hogy az Ƒ rĂ©szĂ©rƑl csak kaland vagy neki! Tipikus az a eset vagy aki könnyen bele sĂ©tĂĄl ebbe a csapdĂĄba, szĂĄmtalan sok naiv kislĂĄny akinek jobb dolga nincs, mint kalandokat keresen! Te neki csak termĂ©k vagy, amit el fogyaszt Ă©s kidob Ă©s jöhet az Ășjabb! Nem ĂĄrt jĂłzanul gondolkodni!
2018. dec. 10. 18:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/7 anonim vĂĄlasza:
Ha van közös ismerƑsötök akkor kĂ©rdezhetne rĂłlad, de vĂ©letlen sem szabad sejtenie hogy te ,,bĂ­ztad meg'' a feladattal,mert akkor esĂ©lyes hogy mĂĄr nem lesz Ƒszinte a vĂĄlasz.
2018. dec. 11. 21:12
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/7 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Egy random oldalrol kerdezgettunk rola. Es singli😂😂😂xd
2018. dec. 12. 07:49
 6/7 anonim vĂĄlasza:
HĂĄny Ă©ves vagy? AmĂșgy kĂ©rdezd meg a haverjait,ha van,mĂĄrpedig mindenkinek van egy FBI-t meghazuttolĂł kĂ©pessĂ©gekkel rendelkezƑ ismerƑse,kĂ©rd meg Ƒt hogy jĂĄrjon ennek utĂĄna.. Vagy kĂ©rd meg egy barĂĄtnƑd,akinek van pasija,(azĂ©rt legyen pasija nehogy elszeresse elƑled)hogy kĂ©rdezzen rĂĄ ezekre hogy tetszik-e neki valaki,ilyesmikrƑl.RemĂ©lem kielĂ©gĂ­tƑ vĂĄlaszt adtam.
2018. dec. 12. 16:18
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/7 A kĂ©rdezƑ kommentje:
En 13 Ă” 18
2018. dec. 13. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!