Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor szeret vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeret vagy nem?

Figyelt kérdés
5 éve ismerem a fiút és nagyon tetszik és nagyon úgy néz ki hogy neki is tetszem én. Volt egy buli ahol egész végig együtt voltunk csak közben egy másik lánnyal is beszélt közösségi médián keresztül akit aznap ismert meg, én is ismerem de csak látásból. Egyfolytában mondogatta hogy olyan jót beszéltekés ez rosszul esett, én a buliba nem csináltam semmit mert bevallom féltékeny lettem és próbáltam nézni hogy mit beszélnek, de nem láttam, de ahogy kiszűrtem "csak" ismerkedtek PL.: milyen kutyád van? Mióta sportolsz? és vele beszélt egészen 3-ig. Látta rajtam a bulin hogy nincs életkedvem és próbált csikizni , beszélgetni arról hogy mi a bajom, de én nem mondtam el. Most csak azt tesztelte hogy féltékenykedem-e?- vagy csak leszart?

2019. febr. 10. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Csak dugni akár.
2019. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 évvel idősebb nálam és még ő is fiatal meg még én is. Ő is szűz én is!!!!!!!!!!!
2019. febr. 10. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Épp azé.
2019. febr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hogy mással beszélt lehet azt jelenti, hogy nem érdekled eléggé. Nem lehetett túl pörgős a csevelyetek, ha közben mással foglalkozott. Valahogy nem ártana tudtára adni, hogy érdekled.
2019. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!