Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl/feletsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noémii16 kérdése:

Hogyan lépjek túl/feletsem el?

Figyelt kérdés
Pár hónapja együtt voltam egy fiúval és még mindig nagyon szeretném visszakapni, de tudom, hogy nem lehet. Már nem beszélünk és csak nagyon ritkán futok össze vele a városban. Hogyan tudnám elengedni?

2019. febr. 19. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az idő ezt megoldja. Addig se vele foglalkozz, keress valami más elfoglaltságot, beszélgess emberekkel olyan dolgokról ami érdekel, meg bármiről, csak ne róla.
2019. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már/próbálkozok de eddig nem igazán segítített.
2019. febr. 23. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig ez a megoldás. Hidd el, jó lesz az, csak ne gondolj rá folyton. A többit az idő megoldja.
2019. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. febr. 25. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!