Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik a legjobb válaszok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legjobb válaszok egy bókra egy férfitől?

Figyelt kérdés

Ha azt írja egy férfi aki nem sűrűn dicsér meg bárkit hogy gyönyörű/ nagyon szép vagy, akkor mi az a válasz ami nem túl nyomulós, de több egy köszönömnél?

Úgy tudom a fiúkban kicsit benne van hogy nem jó körülrajongani őket..


2019. febr. 23. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
meg hát
2019. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gerike1998 ***** válasza:

Hát ez picit egyénfüggő is szerintem, valakinek tényleg elég annyi, hogy köszönöm, de ha már picit tapintatosabbak akarunk lenni, akkor mehet hozzá, hogy ,,aranyos vagy,, vagy ha ez kicsit sok lenne, akkor esetleg ,,ugyan...,, - ez picit olyan befejezetelen válasz, hisz erre automatikusan valami olyan választ fogsz kapni, hogy ,,de komolyan...,, Szóval ez tényleg egyén függő.

A fiúk, amúgy szeretik, amikor picit rajonganak értük, csak tényleg, bár én is az vagyok, szóval most magam ellen beszélek, de nem szabad eltúlozni...

20/F

2019. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
"kösz gecc"
2019. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat!

Azért gondoltam, hogy jobb ha nem úgy válaszolok ami nem olyan közönbös, mert tapasztalataim szerint mindig ez vált be, de nagyon jó volt egy fiú szemszögéből is elolvasni ezt

2019. febr. 23. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
szivesen
2019. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd vissza hogy nagyon megkívantam a gyönyörű makkod drága
2019. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!