Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vannak még természetes lányok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még természetes lányok? Hátrány, hogy a természetes lányokat szeretem?

Figyelt kérdés

Nagyon pozitívnak élem meg, ha látok egy olyan lányt a mai világban, akin látszólag nincs sok smink, vagy egyáltalán nincs rajta. Ezentúl számomra ez azt jelenti, hogy önmagát adja és nincs hova elbújnia, és így előbb is bízok meg benne, mert tudom, hogy nincs rejtegetni valója. Nem hosszúak a körmei. Én ugyan ezt próbálom visszaadni, odafigyelek a külsőmre, már amennyire tudok, mert sajna nagyon vékony vagyok, de nem lehet tenni ellene még(e.o.). átlagos stílusban öltözködöm, átlagosnak mondanám magam. Belül, megértő, figyelmes, előrelátó, udvarias, romantikus, rossz tulajdonságaim, hogy türelmetlen vagyok egyes feladatok elvégzésénél(pl programozás), előfordul, hogy magamra veszek egyes dolgokat.

Tudom, hogy ez nem jó tulajdonságok ezek, de odafigyelek rájuk, hogy legalább rosszabb ne legyen.


Van így esélyem hasonló beállítottságú lányt találni? Aki természetes?



2019. márc. 6. 19:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%
*te
2019. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Én értem, nem elítélni akarom ezzel. Amúgy nem esne rosszul, mert egy percig nem érdekelne.
2019. márc. 6. 20:08
 13/30 anonim ***** válasza:
86%

Sminkelem magam es igaz hogy nem mukormom van de gel lakkozva van a sajatom szoval fogjuk raa hogy mukorom. Lehet hogy neked epp nem tetszenek az ilyen lanyok de csak azert mert valaki ilyen nem lesz rogton rossz ember. Mindenkinek megvan a sajat oka arra hogy sminkelje stb. magat en pl azert csinalom mert sokkal komfortosabban erzem magam igy az emberek elott es ha kilepk az ajton nem az az utolso gondolatom hogy remelem nem nezek ki olyan borzalmasan hanem hogy hm egesz elfogadhato a kinezetem. Vannak napok amikor szinte semmi sincs rajtam ez is sokmindentol fugg. Egy szo mint szaz nem kell csak azert figyelmen kivul hagyni mert sminkel (nyilvan ha alapvetoen nem talalod vonzonak akkor inkabb). Es rengeteg ilyen lany van aki az izlesednek megfelel biztos talalsz majd valakit akivel ossze is jonnek a dolgok.


16/l

2019. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
68%
És aki ugy adja önmagat hogy sminkel? Mert talan nem azert teszi mert egy sunyi kis számító r.banc hanem mert szereti csinalni ? Elegge lagymatag logikad van mar meg ne haragudj...
2019. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam, hogy egyből rossz ember. Hisz nem is ismerem és nem is tudom, lehet más miatt néz ki úgy, vagy azért nem természetes. Egyszerűen, csak annyit tudok, hogy nem jönnek be, ez nem jelenti azt, hogy ha segítségre szorulnak, vagy meghalnak akkor nem megyek oda segíteni. Nem, odamegyek és segítek szívesen, csak tudom, hogy nem az esetem. De nem vagyunk egyformák :)


Köszi utolsó :D

2019. márc. 6. 20:20
 16/30 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a kérdező rosszul fejezte ki azt, amit le szeretett volna írni. Én úgy értelmeztem, hogy számára olyan benyomást kelt egy sminkelt lány, mintha rejtegetne valamit, de ettől még nem állítja, hogy ezt igaznak is gondolja.

Ha viszont én értelmeztem félre, és tényleg minden sminkelő lányt bekategorizálsz, akkor kérlek kérdező, gondold át ezt mégegyszer. :)


Válaszolva a kérdésre, vannak még ilyen lányok, természetesen, és ez nem baj, hogy neked ez tetszik. Én is, és a barátaim nagy része is ilyen, bár én a körmöm festem. De nem nehéz ilyen lányt találni, úgyhogy ha nyitvatartod a szemed, akkor sikerülni fog

2019. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
23%

A kérdező problémáját teljesen megértem.

Nekem ugyanez a gondom.

EGy lány természetes külseje sokkal vonzobb, mint az agyoncsinált, megyek a tömeg után tipusú megjelenés, lásd :

- folyamatos gigatetkók (utálom)

- csücsöritős-pucsitós egyenszelfik sokasága

- tűhegyes műköröm (a finom franciás kivitel az szép)

- egycentis atomsűrű műszempilla (a szolid az is szép)

- ÉS !!! a görbehátú, majdnem púpos testtarrtás, katasztrófa, de a lányok 70%-a ilyen. Még a TV-ben szereplők is, nézzétek csak meg mennyire görbehtúak szinte mind, tudom a divatos flegmaság jelképe, de annyira taszitó látvány. Utcán ugyanez. De ez sajna azért lett igy, mert az én kissrác koromban táskát vittünk az iskolába. Erre egy hülye a minisztériumban kitalálta, hogy nem jó az iyg cipekedés mert gerincferdülést okoz. Na jütt a hátizsák, az mit okozott ? ugyanezt csak drasztikusabban. Na ezért púposak a lányok.

Nekem ez az egyik legkiábráditóbb megnyilvánulás külsöben.

2019. márc. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
81%
a smink nem kifele van, sokkal inkább azért, hogy jól érezze magát az illető.
2019. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
36%
Én nem sminkelek. Nagyon ritkán szempillaspirál és kész. Ja és műkörmöm sincs.
2019. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
36%
Nem hátrány. Sok természetes lány van. Én nem is szeretem sminkelni magam.
2019. máj. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!