Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vannak még természetes lányok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még természetes lányok? Hátrány, hogy a természetes lányokat szeretem?

Figyelt kérdés

Nagyon pozitívnak élem meg, ha látok egy olyan lányt a mai világban, akin látszólag nincs sok smink, vagy egyáltalán nincs rajta. Ezentúl számomra ez azt jelenti, hogy önmagát adja és nincs hova elbújnia, és így előbb is bízok meg benne, mert tudom, hogy nincs rejtegetni valója. Nem hosszúak a körmei. Én ugyan ezt próbálom visszaadni, odafigyelek a külsőmre, már amennyire tudok, mert sajna nagyon vékony vagyok, de nem lehet tenni ellene még(e.o.). átlagos stílusban öltözködöm, átlagosnak mondanám magam. Belül, megértő, figyelmes, előrelátó, udvarias, romantikus, rossz tulajdonságaim, hogy türelmetlen vagyok egyes feladatok elvégzésénél(pl programozás), előfordul, hogy magamra veszek egyes dolgokat.

Tudom, hogy ez nem jó tulajdonságok ezek, de odafigyelek rájuk, hogy legalább rosszabb ne legyen.


Van így esélyem hasonló beállítottságú lányt találni? Aki természetes?



2019. márc. 6. 19:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
75%
Elárulom neked kérdező, nagyon sok lány hagyja el a sminket hosszú kapcsolatban. Én is elhagytam, 7 éve vagyunk együtt, a második évben elhagytam teljesen. Lehet, ha legközelebb látsz egy smink nélküli lányt, az azért lesz, mert komoly kapcsolata van.
2019. szept. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Már nincsenek. Felemésztett mindent a mesterséges intelligencia
2019. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
81%

17-es

Attól, hogy valakinek gericferdülése van, nem biztos, hogy undorító, sőt nem is tehetünk rólla. Nekünk sem jó érzés a hátfájdalom miatt naponta gyógyszerezni/injekciózni magunkat.


Kérdező

Szerintem idővel majd változik a vélményed. És amitt előttem is jó páran leírtak, valóban igaz (a sminktől nem lessz valaki bunkóbb). Sokáig sminkeltem magam én is, de mostanra felhagytam vele. Azóta talán kicsit bunkóbb is lettem, szóval abszolút nem a sminken múlik. Másrészt aki smink nélkül csúnya, az sminkkel is az marad.

Viszont amíg nem tudod milyen okból kifolyólag csinálják addig feleslegesek az előítéletek. A mai fiatalak kb 70-75%-a önbizalom hiányos, amit a lányok többsége sminkkel és divatos ruhákkal próbál kompenzálni.

2019. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Értem amit mondasz, nem akartam elítélő lenni, csak számomra nem vonzó a smink. De ez valszeg amiatt van, mert csak olyan lányokkal találkoztam, akik nem sminkelnek és nem ismerem azokat még, akik sminkelnek.


Én szeretem az önbizalom hiányos lányokat :) Én is hasonlóan olyan vagyok, de nekem az ad erőt, ás önbizalmat, ha egy lány visszamosolyog, vagy belenézhetek a szemébe stb. Apróságok...

18/f

2019. szept. 4. 22:41
 25/30 anonim ***** válasza:
74%

“csak olyan lányokkal találkoztam, akik nem sminkelnek“

Hol laksz? :D nincs bajom alapvetően a normális sminkkel, de felénk csomó csaj nagyon durván túltolja és már attól visítozik, ha egy csepp eső éri, mert hogy tönkremegy. Szerintem ha egyszer elmennek a pasijukkal uszodába, meg se fogja ismerni őket a srác.

2019. szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok és igen, az ilyen nyávogás miatt is utálom a sminket. Persze nem arról van szó, hogy picit nem lehet, de aki azt mondja, hogy ettől szép lesz az butaság. És hiába sminkel, nem fogja eltüntetni az arcát, félénkségét. Különben is szeretem látni is, ha egy lány félénk, annál cukibb nincs számomra.
2019. szept. 5. 18:42
 27/30 anonim ***** válasza:
36%
Ismerkedj vegánokkal, a vegán lányok nem sminkelnek. Vannak vegán sminkek, de valahogy nem használják ezeket sokan. Tavaj a vegán fesztiválon egy lányt sem láttam sminkben. Hajukat sem festik. Most biztos le leszek pontozva, mert mindenki utálja a vegánokat...
2019. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
75%
Én pl szoktam magam sminkelni..és van műkörmös is...nincs rajtam egy vakolat, de egy kis mennyiség igen, nem 10 meg 20 centis körmeim vannak mégis normális vagyok. Attól hogy valaki sminkeli magát, meg van neki műkörme még lehet egy normális, nem titkolózó lány. Én kb csak kapásból 10 olyan lányt tudnék mondani akik pl nem sminkelnek, nincs műkörmük, mégis minden második fiúval összefeknek. Nem ezek alapján kellene megítélni egy lányt, először ismerd meg és utána dönts arról milyen.
2019. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
36%

Én sem sminkelek.

Nem járok körmöshöz 5 centis körmöket csináltatni.

Úgy öktözködöm, hogy ne látsszon ki semmim, de ne is tartsanak egy nyanyának.

2019. okt. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Kérdés: Vannak még természetes lányok?

Aztán bedob egy ilyet: De ez valszeg amiatt van, mert csak olyan lányokkal találkoztam, akik nem sminkelnek

Amúgy én erősen sminkelek, nem rejtegetek semmit csak hobbi, műkörmöm is van, a barátom pedig amikor ismerkedtünk azt mondta neki "visszataszítóak" az ilyen lányok. Ja, 1 éve együtt vagyunk, és még meg is szerette, szokta dicsérni a sminkjeimet és kaptam már tőle ajándékba sminkcuccokat... Ha megszereted a belsőjét, úgyis tetszeni fog a külseje is.

De ezért elítélni valakit...én a rasszistákon is ki tudok akadni. Magyar vagyok, de kikészítenek az ilyen emberek. Hogy az alapján ítélkezik hogy milyen a bőrszíne, vagy hogy sminkel, vagy bármi ilyesmi. Ilyen előítéletes pasik nem kellenek a normális lányoknak. És szerinted azok a normális lányok akik nem sminkelnek. Hát ez így szép :D

2019. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!