Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, ha fontos lennék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha fontos lennék egy fiúnak, írt volna nőnapra? Vagy csak azért nem írt, mert félt?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk, együtt táncoltunk a szalagavatón (ő kért fel), azóta járunk együtt bulizni (még nélküle nem is voltam), s egyszer-kétszer már rámírt Messengeren, hogy mizu stb., de összességében elég kiszámíthatatlan, suliban nem jön oda és nem néz, szóval nem tudom, hogy értelmezzem a viselkedését.

18/L


2019. márc. 9. 13:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Nyilván ha tetszik egy csaj akkor írok neki. Nem félénk a fiú?
2019. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak félt,de ahogy az előző is kérdezte,félő,vagy merész a fiú?
2019. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt így nehéz megmondani, mert vannak sokan, akik lazán veszik a dolgokat, könnyen beszélgetnek társaságban, de ha szerelmesek, azt meg kb. nem merik beismerni, nemhogy másoknak, sokszor sztem saját maguknak sem. Kicsit én ilyennek látom Őt, mert volt már, hogy kettesben maradt velem, s kb. nem mert megszólalni, én ezt vettem le a viselkedéséből,neten meg rámír xd, hol ebben a logika? Egyébként tudomásom szerint a közelmúltban nem volt kapcsolata, nemtom egyáltalán valaha volt-e neki, lehet azért ilyen, mert nem jártas ebben? Na szóval fogalmam sincs...
2019. márc. 11. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Igen lehet hogy azért van ez mert nem jartas benne!És vannak olyan emberek,akik csak neten tudnak kommunikálni,vagy ott mernek!De az viszont jó jel,hogy rád írt!Lehet azért nem írt,mert félt hogy mit gondolsz róla ha felköszönt!

2019. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!