Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány (nagyon) de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

XY2003 kérdése:

Tetszik egy lány (nagyon) de nem vagyok benne biztos hogy elmondjam e neki!? 16f. Többi lent (fontos)

Figyelt kérdés

Ha valaki ír vagy hív, mindig reménykedem hogy ő az. Csak rajta agyalok egész nap. Nem a visszautasitástól félek, hanem a következményeitől. A lány eléggé fontos nekem és ha visszautasít lehet ciki lesz vele találkozni/beszélgetni, és a barátságnak is lőttek. Inkább lennék jó barátja mint max köszönőviszonyba legyünk Valószínűleg az lesz hogy ha találkozunk akkor keresem azokat a bizonyos jeleket amik utalhatnak arra hogy tetszem neki és ha találok ilyeneket akkor megpróbálom. Szerintetek jó így lassan haladni vagy Mit ajánlotok?



Ui.: attól hogy 16 vagyok lehetnek komoly érzéseim a trollok kérem kíméljenek


2019. márc. 5. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, ne aggódj. Én 15 évesen jöttem össze az első komoly barátommal, és most 19 vagyok, azóta együtt vagyunk. Ha közeli barátok vagytok, akkor biztosan öleltétek már meg egymást. Figyeld meg, hogy milyenek az ölelései, hogyan viszonyul hozzád. Én magamból tudok kiindulni, mivel lány vagyok, így könnyebben meg tudom közelíteni. Mindig kerestem a lehetőséget, hogy amikor kint voltunk egy baráti társasággal, akkor valamilyen módon a közelében lehessek. Kezdeményez ő beszélgetést? Ha beszélgettek, mennyire érdeklődik a témák iránt, amiről beszéltek? Ha például hozzáérsz, hogyan reagál? Óvatosan rá is kérdezhetsz, hogy mit gondol rólad. Bár én szerintem egyértelműen kimutattam, hogy kedveltem a (most barátom) srácot, ennek ellenére elsőre visszautasítottam, mikor bevallotta az érzéseit. Ezzel nem azt mondom, hogy pedálozz, mint állat, de egy visszautasítás még nem biztosan jelent nemet. Nem akarom, hogy félreértsd, ezért hozzáteszem, hogy nem mindegy, milyen módon kapsz visszautasítást. A "nem tetszel" elég egyértelmű, de egy határozatlan "még nem vagyok kész a kapcsolatra" jelenthet egy második esélyt. Ne add fel elsőre, ha esetleg bevallanád neki, de semmiképpen!! se csináld azt, hogy egy lányt kergetsz feleslegesen. Talán egy hónap belefér, ha te úgy akarod, több is, de ne mond le más lehetőségekről egy lány miatt:) Sok sikert!
2019. márc. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! Megfogadom a tanácsaid aztán majd meglátjuk.
2019. márc. 9. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!