Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki vagy csak barát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy csak barát akar lenni?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel eddig 5x taliztam, és jól is éreztük magunkat, elhulyultunk az ő barátaival is kicsit jóba lettem. Eddig csak ölelés volt, meg 1x kézen fogva mentünk este végig az utcán,meg mindig mondja, hogy milyen puha a kezem. Meg mikor a padon fogdostuk egymás kezét, mondta rá, hogy ez milyen romi, nem?

Csók még nem volt.. De attól parázok is elegge

En ezekből azt szurom le, hogy bejovok neki, de pl tok sokszor van, hogy en írok rá először vagy ilyesmi.. De engem zavar, hogy most így nem tudom mi van köztünk.. De rakerdezni, hogy pl tetszek e neki vagy mi van köztünk, hogy lehetne?



2019. márc. 9. 16:26
 1/2 anonim válasza:
100%
Szinte biztos lehetsz abban hogy tetszel neki. Kézen fogva járni a barátok nem igazán szoktak. Szerintem abból nincs baj, ha te írsz először, csak ha mindig neked kell. Próbáld ki, hogy ha te nem írsz, ő mennyi idő után keres.
2019. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
16
2019. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!