Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki merjem hívni találkozni a...

Ki merjem hívni találkozni a srácot, ha úgy érzem, hogy érdeklem, de közben neki alakulgat a dolog egy másik csajjal?

Figyelt kérdés

Még csak 2 hónapja ismerem, alig találkoztunk, akkor is mindig társaságban voltunk. De úgy érzem, érdeklem, mert próbál közeledni felém, érdeklődik felőlem, stb. Olyan, mintha flörtölne velem... :) Múltkor elhívott találkozni, de nekem nem volt jó az időpont, úgyhogy nem lett belőle semmi. :( Aztán azóta mondta, hogy alakul a dolog egy csajjal - nem nekem, de hallottam én is. Viszont azóta is keres, érdeklem, csak talizni nem hívott el újra. Közel lakunk egymáshoz (5 perc), szóval arra gondoltam, írok neki facebookon, aztán kihívom. Vagy inkább csak utaljak rá, hogy unatkozom és valamit csinálni kéne? Nem akarok beégni, hogy ő már talán össze is jött a másik csajjal, én pedig talizgatni hívom...dehát barátként is talákozhatunk, nem?

19/L


2013. dec. 12. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:

"dehát barátként is talákozhatunk, nem? "

De. Nincs itt kérdés kéremszépen.

2013. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hívd el nyugodtan :)
2013. dec. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na kihívtad :D ? mit mondott ? ki megy veled ?
2013. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem mivel múltkor nem volt jó neked az időpont most azért próbál kicsit féltékennyé tenni de ugyanúgy érdekli mi van veled csak várja hogy te lépjél:)
2013. dec. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!