Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat a szerelem köztünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dalibor2000 kérdése:

Kialakulhat a szerelem köztünk?

Figyelt kérdés
Ha minden nap elviszem plázázni egy F10 essel,meg úgy naggyából mindent megteszek érte és mindent megkapna amit csak kér. Csak elég nehezen indul a dolog,azt hiszi valami putri vagyok :D Azért mert nem az M5-el járok hanem egy egyszerű Octaviaval. Meg nekem nincs is nagyon drága márkás ruháim :D. Meg nem követem nagyon a Divatot. Szóval ha szeretném lenne mit mutatnom,de nem vagyok az az ember. :) Szóval megszólitottam és naggyából elzavart a francba azzal hogy -hogy nézel ki te?- :D Még jó hogy nem volt sok ember körülöttünk :D Szóval én nagyon oda vagyok ezért a lányért akit Kyrának hivnak egyébként. Próbáljam meg ezt az opciót hát ha meglepődik vagy felejtős a dolog és nagyon beégek? :D
2019. márc. 28. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Igényes csaj! Nem kicsi igényei lehetnek. Meg felszinesnek látszik eléggé. Miközben te is csak az anyagiasságot látod, gondolsz arra, hogy kizsebel aztan ott hagy!?
2019. márc. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fruzs33 ***** válasza:
Szerintem hagyd.Ez a vonat elment.És még le is néz téged...valószínű nem te vagy az esete,és egy dollárcsávó kell neki.
2019. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!