Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális dolog, hogy kerek 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy kerek 1 éve nem tudom elfelejteni az exem? 18/L

Figyelt kérdés

Kezdek bekattanni, annyira szégyellem. Mindent megpróbáltam, de még mindig iszonyúan fáj a hiánya, pedig összesen pár hónapot voltunk együtt. Bonyolultan váltunk el, a szakítás oka nem a szeretet hiánya volt.


Fog ez valaha múlni? Kicsit mintha értelmét vesztette volna minden.



2019. márc. 31. 03:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, én egyszer szakítás után 1 évig hiányoltam exbarátnőm, pedig közben 2 lánnyal is együtt voltam, mégsem tudták pótolni a hiányát. Aztán az mulasztotta el, hogy egyszer csak rám írt és pár üzenet alatt eszembe juttatott mindent amit nem szerettem benne. Mi is csak pár hónapig voltunk együtt, néhány ember ilyen nehezen viseli el a boldogság megszűnését, de hidd el, hogy el fogod felejteni. :)
2019. márc. 31. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális és elfelejteni valószínűleg soha nem fogod. De ez az érzés múlni fog. Az emberek nem egyformák, nem fogsz találni mégegy olyat mint ő, senki sem fogja helyettesíteni. De nem is kell. Szerintem egyelőre hanyagold a párkapcsolatot, inkább barátkozz, fiúkkal is. Aztán észre se veszed, ki fog alakulni egy olyan kapcsolat amiben jól érzed majd magad.
2019. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sose fogom teljesen elfelejteni?! Úristen.


Azért köszönöm a válaszokat.:)

2019. márc. 31. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem két és fél évembe került, míg elfelejtettem a legutolsó szerelmem, persze nem felejtettem el, de már nem fáj a szívem, ha Rá gondolok.
2019. ápr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!